השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  איחוד תיקים

  לפני שנדון במושג איחוד תיקים, יש להקדים ולומר כי כאשר חייב שנפתחו כנגדו מספר תיקים של נושים שונים המבקשים באמצעות ההוצאה לפועל על מנת לקבל את כספם בחזרה, אך אין ביכולת החייב להחזיר את החובות הרבים לנושים, יבקש החייב בקשה לאיחוד תיקים. דרך אמצעי זה יוכל החייב להחזיר את חובו בתיק אחד אשר בו יאוחדו כל התיקים לנושים השונים, וההוצאה לפועל תחלק את סכום התשלום המתקבל בניהם. נפתח נגדכם תיק הוצאה לפועל ואינכם יודעים כיצד לפעול? עורך הדין חגי רושקנסקי הינו עורך דין המתמחה בדיני הוצאה לפועל ומגשר מוסמך אשר ישמח לסייע לכם במתן ייעוץ וליווי משפטי. בין היתר, משרדו של עורך הדין חגי רושקנסקי מתמחה ופועל לטובת הגנת על החייבים, הגשת בקשות לאיחוד תיקים, בקשות לפשיטת רגל ועוד.

  דגשים נוספים בנושא איחוד תיקים

  חייבים הם בעצם אותם יחידים אשר יש כנגדם פסק דין, בין אם על ידי שטר משכון, המחאות, שקים, שטרות וכיוצא באלו אשר מחויבים על פי החוק לשלם את חובם לנושים. כאשר מתנהלים מספר תיקים נגד אותו חייב והוא איננו מסוגל לשלם את חובותיו לנושים השונים, הוא יכול הוא להגיש בקשה לבדו אך להצלחה מיטבית- רצוי להגישה דרך עורך דין העוסק בדיני הוצאה לפועל. להלן כמה נקודות שחשוב לדעת בהליך בקשה זה של  איחוד תיקים:

  • כאשר מתבצעת הבקשה לאיחוד תיקים, כל התחייבויותיו של החייב רק באמצעות אותו תיק ראשי אליו אוחדו כל התיקים של החייב כמו גם הליכים שונים, בין של החייב ובין של הזכאים בתיק.
  • לא בכל עניין שבעקבותיו נפתח תיק הוצאה לפועל כנגד החייב ניתן לעשות איחוד תיקים- למשל כאשר מדובר בדיני מזונות, תיקי משכון בהם משכנתא שנלקחה עבור דירה, השבת מיטלטלין קרי רכוש, תיקים העוסקים במיסי גבייה ועוד יוצא באלו לא יכללו תחת מטריית איחוד התיקים, אלא ימשיכו להתנהל כנגד החייב באופן נפרד כרגיל.
  • אם לאחר איחוד התיקים יפתח תיק נוסף כנגד החייב, התיק הנוסף לא יצורף באופן אוטומטי אל כלל התיקים שכבר אוחדו- לשם כך יש להגיש בקשה באופן נפרד לצרפו אל כלל התיקים. אם התיק הנוסף שנפתח כנגד החייב עומד בתנאים האמורים, יוכל התיק הנוסף להיות מצורף אל איחוד התיקים.

  איחוד תיקים – להתמודד עם המצב בעזרת ייעוץ משפטי

  איחוד תיקים הינו הליך בקשה בתוך ההוצאה לפועל, והוא מתקיים במקרה בו נפתחו כנגד החייב מספר תיקים כאשר אין ביכולתו של החייב לשלם באופן נפרד לכל הנושים. בעקבות כך, יגיש החייב בקשה לאיחוד תיקיו. בכדי להגיש בקשות במערכת ההוצאה לפועל כגון בקשה לאיחוד תיקים, רצוי מאד להיעזר בשרותיו של עורך דין המתמחה בדיני הוצאה לפועל כדוגמת עורך הדין חגי רושקנסקי שהינו גם מגשר מוסמך וחבר בלשכת עורכי הדין. כאשר נקלעים למצב סבוך זה של מספר תיקים פתוחים בהוצאה לפועל, הדרך הנכונה לפעול היא בליווי משפטי של עורך דין אשר בקיא ומתמחה בתחום דיני הוצאה לפועל. אם נפתחו נגדכם תיקים בהוצאה לפועל ולא יודעים איך יוצאים מזה, כנסו כבר עכשיו לאתר הבית של עורך הדין חגי רושקנסקי והזמינו פגישת ייעוץ.

  משרד עורכי דין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך!

  איחוד תיקים בעזרת עו"ד מומחה

  איחוד תיקים בהוצאה לפועל

  כאשר נפתחים מספר תיקים כנגד אדם בהוצאה לפועל ואין הוא מסוגל לשלם את חובותיו לכל אחד מן הנושים באופן נפרד, יכול החייב להגיש בקשה באמצעות עורך דין העוסק בדיני הוצאה פועל ולבקש בקשה לאיחוד תיקים בהוצאה לפועל.  פעולה זו של איחוד תיקים בהוצאה לפועל הינה הליך מקובל, אך מעוגן במספר פרמטרים בהם מחויב החייב לעמוד בכדי שתתאפשר פעולה זו-  אחד מן הפרמטרים הינו שעל החייב לשלם תשלום גבוה במיוחד – 3% אחוז מכלל חובותיו אשר נכללו בתיק האיחוד. אם נפתחו נגדכם תיקים בהוצאה לפועל, חשוב שתדעו מהם התנאים המאפשרים הגשת בקשת איחוד תיקים בהוצאה לפועל, ולשם כך אתם זקוקים לשרותיו של עורך דין הבקיא בכל הדינים וההליכים המשפטיים המצויים בתחום זה. משרדו של עורך הדין חגי רושקנסקי ישמח לעמוד ולסייע גם לכם- עורך הדין חגי רושקנסקי הינו חבר בלשכת עורכי הדין ומשמש כמגשר מוסמך.

  דגשים נוספים בהליך בקשת איחוד תיקים בהוצאה לפועל

  כאשר נפתחו כנגד חייב מספר תיקים בהוצאה לפועל, עליו להגיש בקשה שאליה יש לצרף מספר מסמכים אותם יוכל עורך דין לדיני הוצאה לפועל להגיש בשימכם אל מערכת ההוצאה לפועל. אך מעבר להליך הגשת בקשת איחוד תיקים בהוצאה לפועל ישנם עוד כמה דברים שחשוב לתת עליהם את הדעת:

  • כאשר מתבצע הליך איחוד תיקים, למעשה נפתח תיק איחוד במערכת ההוצאה לפועל אשר אליו אוחדו כל התיקים של החייב ולשם יוגשו הבקשות וההליכים בין אם של החייב ובין אם של הזוכים.
  • כאשר הוגשה בקשה לאיחוד תיקים ראשי, יוכל הרשם בהוצאה לפועל להורות על ביטול עיקול נכסיו של החייב על פי בקשה של החייב. כמו כן, לאחר בקשת איחוד התיקים יוגש כנגד החייב צו עיכוב יציאה מן הארץ מחד, ומאידך יכול החייב לבקש שלא יוגש נגדו צו לעיכוב יציאה מן הארץ, או לחילופין יכול להגיש בקשה לביטול הצו.

  איחוד תיקים הוא תהליך אפשרי

  בקשה לאיחוד תיקים בהוצאה לפועל היא בראש ובראשונה דרך בה החייב מבקש ממערכת ההוצאה לפועל למעשה להקל עליו את החזר התשלומים לנושים השונים. נפתחו נגדכם תיקים בהוצאה לפועל? פנו אל עורך דין המתמחה בדיני הוצאה לפועל כגון עורך הדין חגי רושקנסקי, עורך דין החבר בלשכת עורכי הדין ומגשר מוסמך אשר מכיר את המערכת המשפטית לעומקה וישמח לסייע לכם.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי- עושים את הבלתי אפשרי בשבילך!

  עורך דין איחוד תיקים

  נקלעתם למצב בו נפתחו נגדכם מספר תיקים בהוצאה לפועל? אתם זקוקים לשרותיו של עורך דין איחוד תיקים, שיפעל להגנתכם במתן ייעוץ, הכוונה וניהול התיק בהוצאה לפועל. חשוב לדעת כי הדרך להגיש בקשה לאיחוד תיקים עדיפה דרך עורך דין הבקיא בכל ההליכים להגשת בקשות בתיק הוצאה לפועל בכלל והגשת בקשה לאיחוד תיקים בפרט. עורך דין איחוד תיקים יוכל לעזור לכם לצאת מן הסבך אליו נקלעתם שלא במתכוון. עורך הדין חגי רושקנסקי, הינו עורך דין העוסק ומתמחה בתיקי הוצאה לפועל רבים הבאים לפתחו. יפעל עורך הדין חגי רושקנסקי לטובת הגנת החייבים, תוך מתן פתרונות משפטיים מועילים ונכונים שיכולו לצמצם ולמזער את הנזקים.

  עורך דין איחוד תיקים – מה המשמעות של איחוד תיקים?

  בשל החובות הכבדים המצטברים אצל חייבים רבים נגדם נפתחו תיקים בהוצאה לפועל מתקשים החייבים להחזיר את חובם את הנושים השונים. בקשה להליך איחוד תיקים מטרתה להקל בזה את התשלום השוטף של החייב אל מול הנושים, כאשר בעצם הליך הגשת בקשה לאיחוד תיקים מבקש החייב לשלם לכל הנושים זאת באמצעות ניהול תיק אחד דרכו ינוהלו כל עניינו של החייב. אם כן, מהי הדרך להגיש בקשה סדורה לאיחוד תיקים? הנה במספר נקודות:

  • הגשת הבקשה באופן מוסדר על גבי טופס מתאים, כמו גם צירוף טופס המפרט את כל הכנסותיו והוצאותיו של החייב, הליכים משפטיים איתם הוא מתנהל ונסיעות לחוץ לארץ אם היו, בצרוף טופס ויתור סודיות המאפשר לרשויות לבדוק כי אכן כל הנתונים שנתן החייב נכונים.
  • בנוסף לכל אלו צריך החייב לצרף גם את המסמכים הבאים: צילום תעודת זהות וצילום אסמכתאות של הוצאות שוטפות, כמו גם על תרופות אם יש ומזון. יש לצרף גם תדפיסי פעילות בבנק כולל כל המידע הקיים על חשבונו של החייב כגון פיקדונות וחסכונות, תלושי משכורת משישה החודשים האחרונים יחד עם כל דרי הבית בהם בני הזוג והילדים, אישורים על ביטוחים למיניהם וכיוצא בזה. כמו כן, עליו לצרף גם אישור על שכירות במידה והחייב שוכר את מקום מגוריו ואישורים מביטוח לאומי במידה ואחד מבאי הבית מקבל קצבה מביטוח לאומי או כאשר החייב ובן או בת הזוג אינם עובדים. כל אלו אישורים החייבים להיות מוגשים בתוך הליך בקשה לאיחוד תיקים.
  • את הבקשה מגישים בלשכה של ההוצאה לפועל במקום בו מתנהלים רוב תיקיו של החייב ולהגישו בתיק בו מתנהל הסכום הכי גבוה כנגד החייב. עורך דין איחוד תיקים יוכל לעשות סדר בין כל הטפסים והדרישות ולסייע לכם להשיג את התוצאה המיטבית.

  סיוע של עורך דין יקל על הקושי

  להגיש בקשה לאיחוד תיקים ניתן להגיש גם באופן עצמאי דרך הלשכה של ההוצאה לפועל היכן שמתנהלים רובם של התיקים הפתוחים כנגד החייב, וזאת בצרוף כל המסמכים הרלוונטיים, אך לא פעם קורה שאין החייב בקיא בכל הליך הגשת הבקשה ולא כל המסמכים מוגשים או מוגשים כראוי, מה שיכול לעכב את הבקשה. בכדי למנוע מצב זה, הדבר הנכון והראוי הוא לשכור את שרותיו של עורך דין איחוד תיקים. עורך דין איחוד תיקים ידע כיצד להתנהל נכונה בתיקכם ולמענכם, בדרך יעילה תוך כדי מתן פתרונות משפטיים למניעת וצמצום נזקים נוספים. מעוניינים מידע נוסף בייעוץ משפטי? היכנסו לאתר הבית של עורך הדין חגי רושקנסקי והשאירו פרטים.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום