השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ביטול עיקול חשבון בנק

  ביטול עיקול חשבון בנק הוצאה לפועל

  הליך העיקול בהוצאה לפועל הוא הליך שכיח, בין אם מדובר בעיקול מיטלטלין או בעיקול מקרקעין וכן בעיקול חשבון בנק ואף עיקול המשכורת. כל ההליכים הללו מופעלים באמצעות רשות ההוצאה לפועל כנגד החייבים, בעקבות בקשות המוגשות בידי הזוכים. על מנת להתמודד עם הגשת בקשה לעיקול חשבון בנק, רשאי החייב להגיש בקשת ביטול עיקול חשבון בנק. הליך העיקול הינו החרמת רכושו או כספו של החייב, והוא מופעל בדרך כלל באחד משלושה מקרים: כאשר לווה לא עמד בתנאי הפירעון של ההלוואה, כאשר אדם לא פרע את חובו מתוך חוזה או הסכם כתוב או כאשר השלטונות מכריזים על העברת הנכס לידיהם או דרישה לתשלום. רוצים לדעת עוד בנושא ולקבל ייעוץ משפטי? עורך הדין חגי רושקנסקי העוסק בתחום דיני הוצאה לפועל וגישור ישמח לסייע לכם.

  ביטול עיקול חשבון בנק, יש מה לעשות?

  נקודה חשובה שראוי לציין היא כי הרשויות השונות אינן מעוניינות לעקל את חשבונו של אף אדם, ולהיפך מכך, הבנקים מעוניינים שתנהלו חשבונות בנק תקינים. אם כן, מדוע בכל זאת מתבצעים עיקולים על חשבונות הבנק? זהו צעד חריף המתבצע רק כאשר הרשויות רואות כי החייב איננו משתף פעולה ולא מתייחס לתשלום חובותיו. אז איך בכל זאת ניתן לבצע ביטול עיקול חשבון בנק? הנה לפניכם בקצרה:

  • המדינה איננה מחפשת להקשות על החייב, כך שאם ברצונכם להסיר מעליכם את הליך עיקול חשבון הבנק, כל שעליכם להתחיל ולעשות הוא להכיר בחובכם. כאשר יראו רשויות האכיפה כי החייב מתקדם לכדי תחילת החזר חובותיו, תחל רשות האכיפה להסיר את מגבלות העיקולים מעל החייב.
  • אם הוטל על חשבון הבנק שלכם או על המשכורת שלכם עיקול, אתם חייבים להתחיל הליך של הסדר החובות, על מנת שלא יוטלו עליכם מגבלות קשות אלו. זהו אכן צעד דרסטי המתבצע כאשר אין החייב מראה שום סימן לכך שברצונו להכיר בחובו ולהחזירו אל הנושים, כמו גם מי שמתחמק במתכוון מחובו. אך מרבית האנשים רצונם להתמודד בכנות עם המשבר הכלכלי שפקד אותם, והרפורמה החדשה לשיקום כלכלי משנת -2019 באה לקראת החייבים בכדי לעזור להם לפתוח דף חדש.
  • אם קיבלתם מכתב בו עליכם לשלם חוב כספי בגין הסדר תשלום שלא בוצע, יכולים אותם נושים לאחר 30 ימים לנקוט באמצעים על מנת לקבל את תשלום החוב שהצטבר. אחת מן הדרכים בהם הנושים יכולים לפעול היא עיקול חשבון הבנק שלכם ועיקולים נוספים.

  לבטל את עיקול חשבון הבנק עם עורך דין מומחה

  אתם מתמודדים עם חובות כבדים ותיקים בהוצאה לפועל?  הוטלו עליכם סנקציות והגבלות שמקשות על חיי היום יום שלכם? אל תתייאשו, ישנם פתרונות, אך בכדי שתוכלו לעשות את הצעדים הנכונים, הדרך הפרקטית היא לשכור שרותיו של עורך דין הבקיא ומנוסה בכל הליכי המשפט ודיני ההוצאה לפועל. עורך הדין חגי רושקנסקי הינו עורך דין ומגשר מוסמך החבר בלשכת עורכי הדין אשר פועל לטובת ולהגנת החייבים תוך מתן פתרונות משפטיים המותאמים למקרה האישי שלכם. לקביעת ייעוץ ראשוני עם עורך הדין השאירו פרטים באתר הבית.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום