השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ביטול עיקול משכורת

  בקשה לביטול עיקול משכורת

  אם נפתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל, כנראה שלא עמדתם בהסכם חוזה, ממון או רכוש וכן הנושה דורש מכם בדרך זו את המגיע לו. אחת הדרכים הננקטות בכדי להשיב כסף או רכוש מן החייבים אל הנושים היא באמצעות הליך של עיקול רכוש או כסף, ואם נהיה ספציפיים יותר עיקול משכורת. ידוע כי זאת אחת הדרכים היעילות לכפות על החייב להחזיר את חובו אל הנושה, אך מנגד יכול החייב להגיש בקשה של ביטול עיקול משכורת. עם זאת בקשות אלו מצריכות פעולות מקדימות של החייב לפני הגשת הבקשה- אתם מעוניינים לקבל ייעוץ משפטי בנושא ביטול עיקול משכורת? עורך הדין חגי רושקנסקי המתמחה בדיני ההוצאה לפועל ומגשר מוסמך, ישמח לעמוד לרשותכם.

  דגשים בנושא ביטול עיקול משכורת

  בואו ונודה באמת, סיטואציה בה עמל עבודה של חודש שלם שנגנז לצורך תשלום חובות היא מכאיבה ביותר, אך זוהי מציאות עגומה אליה יכולים להגיע חייבים שנפתח כנגדם תיק אחד או יותר בהוצאה לפועל. אז מה ניתן לעשות לגבי ביטול עיקול משכורת? הנה לפניכם:

  • משכורת היא לחם חוקו של כל אדם העמל לפרנסתו, וכאשר ניטלת ממנו משכורתו אשר עמל על מנת להשיגה במהלך חודש שלם רגשות קשים עלולים להתעורר, אך זוהי לעיתים דרך האחרונה אותה נוקט הנושה כאשר החייב מתעלם מחובותיו. הדבר הראשון שעליכם לעשות בכדי לבטל עיקול על המשכורת שלכם אם כבר נעשה הדבר, הוא את החוב במלואו. אם אינכם יכולים לשלם את החוב בבת אחת עומדת בפניכם האופציה להגיש בקשה לפריסת החוב לתשלומים.
  • לאחר פעולות אלו של החזרת החוב במלואו בבת אחת או באמצעות הגשת בקשה לפריסת החוב לתשלומים, צריכים החייבים להגיש בקשת ביטול עיקול משכורת. הגשת בקשה זו מתבצעת דרך המערכת של ההוצאה לפועל.
  • ליווי של עורך דין המתמחה בדיני ההוצאה לפועל הוא יעיל ביותר במצבים מעין אלו, משום שבאמצעות עורך הדין תוכלו להגיש בקשה סדורה אל ההוצאה לפועל כאשר נעשה הערכת מצב כלכלי מקיף של ההיסטוריה הפיננסית שלכם בה נמדדת יכולת ההשתכרות שלכם לעומת ההחזר בו אתם יכולים לעמוד.

  ביטול העיקול יתבצע על ידי עורך דין מומחה

  יש לכם חובות אל נושים, אך אין ביכולתכם לעמוד בתשלום? אל תתעלמו מן המצב העגום אליו נקלעתם. הדרך היעילה, החכמה והבטוחה ביותר להתמודדות עם מצב מורכב זה היא לפנות אל שרותיו של עורך דין הבקיא בכל דיני ההוצאה לפועל ובתקנות והחוקים החדשים הקיימים, בכדי שיוכל לעזור לכם לקדם בדרך משפטית נכונה לסגירת התיק בהוצאה לפועל ולמזער נזקים. כך גם פועל עורך הדין חגי רושקנסקי המתמחה בדיני ההוצאה לפועל וחבר בלשכת עורכי הדין. כנסו לאתר הבית כעת והשאירו פרטים.

  משרד עורכי דין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשר בשבילך!

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום