השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין חדלות פירעון בחיפה

  עורך דין חדלות פירעון ושיקום כלכלי חגי רושקנסקי

  עורך דין חדלות פירעון בחיפה הינו עורך דין העוסק במקרים הקשורים לחובות, בהם יחיד או חברה אינם מסוגלים להחזיר את חובותיהם הכספיים לנושים השונים. מצב זה חדלות פירעון נגרמת ברוב המקרים כתוצאה חריגות כלכליות ובאות לידי ביטוי בעת פתיחת עסק חדש או כאשר בלקיחת משכנתא שהיא הלוואה בסכום לא מבוטל, כאשר צריך הלווה לעמוד בתשלומים הקצובים שעולים עם הריביות הנלוות. מצבים מעין אלו עלולים לא פעם ליצור אצל הלווים פערים הולכים וגדלים בין סכומי ההלוואה שעליהם להחזיר מידי חודש בחודשו לעומת יכולתם הכלכלית בעמידה בתנאים אלו. רוצים לדעת איך יוצאים מסבך זה? עורך דין חדלות פירעון בחיפה יוכל לעזור לכם במתן ייעוץ משפטי נכון. לפרטים נוספים אתם מוזמנים להיכנס לאתר הבית של עורך הדין חגי רושקנסקי המתמחה בדיני חדלות פירעון, הוצאה לפועל ומגשר מוסמך.

  עורך דין חדלות פירעון בחיפה – מושגים שכדאי לדעת

  כאשר נכנסים לעולם המושגים של דיני חדלות הפירעון וההוצאה לפועל, ניתקל במושגים רבים בהם נוטה הקהל הרחב להשתמש , אך לא תמיד בכוונתם ומשמעותם הנכונים. לשם כך כדאי מאד לשים את הדעת מהו המושג הנכון עבור חדלות פירעון לעומת מושגים אחרים המגיעים גם הם מענף משפטי זה. כמו כן, עורך דין חדלות פירעון בחיפה יוכל לסייע גם לכם להתמודד עם חובות שאינכם יכולים להחזיר וההשלכות המשפטיות בעקבות כך.

  • פשיטת רגל- הליך פשיטת רגל הינו הליך בתוך חדלות פירעון ומתייחס הן לחייבים בודדים והן לחברות בע"מ. כאמור חדלות פירעון היא מצב בו יחיד איננו יכול לפרוע את חובו לנושים השונים ועליו לפנות לסיוע על מנת להיות מוכרז כפושט רגל ויוכל למחוק את חובותיו ולהתחיל מחדש בשיקום ועצמאות כלכלית.
  • כינוס נכסים- מצב שבו אחד או יותר מן הנושים מנסים לקבל את כספם בעזרת עיקול כמה שיותר נכסים השייכים לחייב ובכך לנסות לממש את החוב.
  • הוצאה לפועל- מטרת ההוצאה לפועל היא לחייב את החייב בדרכי אכיפה שונים להביא אותו ולשלם את חובו לנושיו. כאשר נוצר מצב בו אין החייב במסוגל להחזיר את חובותיו לנושים יכול החייב לפנות להליך של חדלות פירעון בכדי לאפשר לו לשקם את מצבו הכלכלי. בדרך זו יוכל להתאפשר לחייב עיכוב הליכים ובזה יופסקו ההליכים של ההוצאה לפועל כנגדו.

  חדלות פירעון היא לא מילה גסה

  אדם עלול להיקלע למצב בו הוא יבקש להיכנס למסלול חדלות פירעון כאשר אין ביכולתו להחזיר את חובותיו הכספיים לנושים השונים. לא פעם נוצרים פערים הולכים וגדלים בין יכולת היחיד להחזיר את ההלוואה שלקח בצרוף הריביות המצטברות לבין הסכום שכאמור הולך ותופח עם הזמן. כאשר נקלעים למצב זה יש לפנות לעורך דין חדלות פירעון כמו עורך הדין חגי רושקנסקי המתמחה בדיני הוצל"פ ומשמש גם כמגשר מוסמך וחבר בלשכת עורכי הדין. הוא ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע גם לכם.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום