השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין נהיגה בשכרות

  עורך דין נהיגה בשכרות מומלץ חגי רושקנסקי

  עורך דין חגי רושקנסקי מתמחה בייצוג של נהגים שהואשמו בעבירות תעבורה בכל דרגות החומרה עם דגש על תיקים מורכבים של נהיגה תחת השפעת אלכוהול וסמים. המשרד של עורך דין חגי רושקנסקי מציג שורה ארוכה של הצלחות והישגים בתיקי נהיגה בשכרות, ובמקרים רבים הושגו ביטול של האישום או זיכוי מלא. אם אתם מחפשים עורך דין נהיגה בשכרות שיש לו ניסיון, ידע רב, טקטיקה ומחויבות – חייגו אל עורך דין נהיגה בשכרות עורך דין חגי רושקנסקי.

  מתי צריך עורך דין נהיגה בשכרות ועבירות תנועה?

  עבירות נהיגה בשכרות נחשבות חמורות ודורשות ייצוג משפטי. אין מדובר בעבירות תנועה קלות שאפשר להסדיר ברגע בתשלום של קנס מינימלי, לכן עורך דין נהיגה בשכרות נדרש בכל מקרה בו אתם נחשדים או מואשמים בנהיגה תחת שכרות. עורך הדין פועל מיד לבחינת ההליך כולו במטרה לאתר כשלים שמאפשרים ביטול מלא של ההליך. הניסיון של עורך הדין בא לידי ביטוי ביכולת לזהות ברגע כשלים טכניים ולבסס עליהם דרישה לביטול ההליך כולו. עם עורך דין חגי רושקנסקי אפשר יהיה לקבל בחזרה את הרישיון מיד ולסיים את ההליך כולו עם עונש קל ואף ללא עונש כלל.

  איך עורך דין נהיגה בשכרות פוסל את האישום?

  השוטר שמבצע את בדיקת הינשוף לבחינת רמת האלכוהול בדם נדרש לכייל את המכשיר ולבדוק אותו בתחילתה וסיומה של כל משמרת. הבדיקה של המכשיר מחייב בדיקה עצמית של מפעיל הינשוף. עורך דין נהיגה בשכרות שמכיר היטב את הנהלים יטען שלא בוצע בשטח בדיקה למכשיר, ולכן יש לפסול את תוצאת הבדיקה. כשל ראייתי מהווה בסיס איתן וראוי לזיכוי מלא.

  נהיגה תחת אלכוהול בפעם הראשונה

  לא משנה אם אתם נחשבים לנהגים זהירים או שיש לכם עבר כבד של עבירות תנועה או תאונות, כדאי לפנות במהרה אל עורך דין נהיגה בשכרות שנחשב לאחד מהטובים בתחום. עורך דין מנוסה יידע להבליט את הנקודות הרלוונטיות ולגרום בכך לבית המשפט להטיל עונש קל בלבד. עונש אוטומטי לנהיגה בשכרות הוא 24 חודשי פסילת רישיון. במידה ונתפסתם נוהגים תחת השפעת אלכוהול בפעם שנייה או שלישית העונש צפוי להיות חמור הרבה יותר. נתפסתם נוהגים בשכרות? תתקשרו מיד אל עורך דין חגי רושקנסקי, מגשר מוסמך ומומחה בדיני תעבורה.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  עורך דין נהיגה בשכרות מומחה

  נהיגה תחת השפעת אלכוהול

  אם שוטר מסמן לכם לעצור לבדיקה ואתם יודעים ששתיתם אלכוהול, כל פעולה או תגובה שלכם היא קריטית, נהיגה תחת השפעת אלכוהול נחשבת לעבירה חמורה עם אפשרות לאישום פלילי. במידה ולא מדובר בפעם הראשונה בה אתם נתפסים נוהגים תחת השפעת אלכוהול, העונש בצפוי להיות משמעותי עוד יותר. הטלפון הראשון שתעשו לאחר שתסיימו את ההליך הוא אל עורך דין חגי רושקנסקי. ספרו לעורך דין חגי רושקנסקי מה בדיוק קרה ותקבלו הנחיות להמשך פעולה על מנת להתמודד עם המצב באופן מיטבי.

  נהיגה תחת השפעת אלכוהול – מי נחשב לנהג שיכור על פי החוק?

  חשוב לזכור כי אתם עשויים למצוא את עצמכם מתמודדים עם אישום חמור של נהיגה תחת השפעת אלכוהול גם כאשר אתם צלולים לחלוטין. נהג שיכור על פי החוק אינו בהכרח אדם שמדבר שטויות, מתנדנד או לא מסוגל לשלוט באופן מלא ברכב. החוק אוסר על נהיגה לאחר שתיית משקאות משכרים, וחשוב לציין שגם נהגים שנתפסו נוהגים תחת השפעת סם יואשמו בנהיגה תחת השפעה.

  בדיקה לרמת האלכוהול בגוף של הנהג מתבצעת באמצעות מכשיר הינשוף או בלקיחת דגימת דם. נהג מוגדר שיכור כאשר בגופו 50 מיליגרם אלכוהול ב-100 מיליליטר דם או 240 מיקרוגרם אלכוהול בליטר של אוויר נשוף. שימו לב, החוק מחמיר עם נהגים חדשים, נהגים צעירים ונהגים מקצועיים. בעבורם, רמת האלכוהול המותרת היא 10 מיליגרם אלכוהול ב-100 מיליליטר דם או 50 מיקרוגרם אלכוהול בליטר של אוויר נשוף.

  באלו מצבים תתבקשו לבצע בדיקת שיכרות?

  משטרת ישראל פורסת מחסומים לאיתור נהגים שנוהגים תחת השפעת אלכוהול בצירי תנועה שממוקמים בסמוך לאתרי בילוי, והם נפרסים בעיקר בסופי שבוע וחגים. שוטר שעצר אתכם לבדיקה באחד המחסומים רשאי לדרוש מכם לבצע בדיקת שיכרות. סירוב שלכם לביצוע הבדיקה או הכשלתה יוגדר מיד כמצב של נהיגה תחת השפעת אלכוהול.

  הבדיקה הבסיסית היא בדיקת הינשוף במהלכה אתם נדרשים לנשוף אל תוך המכשיר. תוצאה מתקבלת מיד. במקרים של מעורבות בתאונת דרכים או שיש חשד סביר לנהיגה תחת השפעת אלכוהול, השוטר רשאי לדרוש שתבצעו גם בדיקת שתן או בדיקת דם. השוטר מנסה כבר מהרגע הראשון לבדוק האם הנהג נמצא תחת השפעת אלכוהול. הוא יבחן את הריח מפיו, את תגובותיו ואת התנהגותו. אתם מואשמים בנהיגה בשכרות? הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לפנות אל עורך דין מומחה בדיני תעבורה כמו עורך הדין חגי רושקנסקי ולפעול לפי המלצותיו על מנת שההשלכות לדבר יהיו מינימליות ככל האפשר.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.  

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום