השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין פשיטות רגל בחיפה

  כאשר דנים בסוגיית פשיטות רגל, חשוב להבין שעוסקים בנושא כואב, לא רק כלכלית, עבור מי שעומד בפני פשיטת רגל. להבדיל מחברות בע"מ שאינן יכולות להחזיר את חובותיהן, אז מתנהל תהליך פירוק החברה, פשיטת רגל לעומתה מתייחסת ליחידים שאינם יכולים לעמוד בהחזרים הכספיים עליהם הם התחייבו. תושבי חיפה, עומדים בפני פשיטת רגל? עליכם להיעזר בעורך דין פשיטות רגל בחיפה. הליך פשיטת רגל הוא הליך מורכב הדורש ניווט מול כל ההליכים המשפטיים הקיימים בעניין זה. משום כך תושבי חיפה, אם אתם עומדים בפני פשיטת רגל, אל דאגה. למרות המצב העגום אליו נקלעתם תוכלו להיעזר בשרותיו של עורך דין חגי רושקנסקי העוסק בדיני הוצאה לפועל, חבר בלשכת עורכי הדין ומגשר מוסמך, אשר ישמח לסייע לכם בעניינכם.

  עורך דין פשיטות רגל בחיפה – הליך פשיטת רגל על פי הרפורמה החדשה

  מטרתו של הליך פשיטת רגל הינה לאפשר ליחיד אשר נקלע לקשיים כלכליים ושאין באפשרותו להחזיר את חובותיו הכספיים לנושים השונים, להתחיל מחדש את חייו כלכלית. התחלה זו נעשית באמצעות הסדר משפטי בעזרתו של עורך דין פשיטות רגל בחיפה, בו יוכל להחזיר את חובותיו לנושים השונים, כמו גם להסדיר את כינוס נכסיו של החייב בדרך בה יוכל להחזיר באופן תואם את חובותיו לנושים השונים. הליך פשיטת רגל מחולק לארבעה: 1. בקשת פשיטת רגל 2. צו כינוס 3. הכרזת פשיטת רגל 4. צו הפטר. החל משנת- 2019 נכנסה רפורמה חדשה לשיקום כלכלי המבחינה בין אלו החייבים עד סכום המסתכם ב- 150,000 אלף שקלים ואלו החייבים יותר. מהווה חקיקת רפורמה חדשה זו מהווה שינויים בהליכים שהיו נהוגים עד כה בתחום ההוצאה לפועל והם:

  • יצירת שינוי בסדרי הדין- הרפורמה החדשה כאמור, מבחינה בין אלו החייבים עד סכום כולל של- 150,000 שקלים. אותם אלו החייבים עד סכום נקוב זה ינהלו את עניינם במערכת המוכרת של ההוצאה לפועל, לעומת אלו החייבים מעל סכום זה של 150,000 שקלים ינהלו את עניינם באמצעות הממונה על הליכי חדלות פירעון ומשרד המשפטים בפיקוחו של בית משפט השלום. עניינם של חברות ינוהל כרגיל בבית המשפט המחוזי.
  • הרפורמה החדשה, בכדי לעזור לאותם יחידים או בעלי חברה שנקלעו למצב כלכלי קשה, מגבילה את תכנית ההחזרים עד 4 שנים ועד 18 חודשים מצו כינוס הנכסים להגשת צו הפטר.
  • יחד עם הרפורמה החדשה הזו שמטרתה לעזור ליחידים שנקלעו בתמימות להליך זה של פשיטת רגל, היא עושה הבדלה ברורה בין אדם חייב הנקלע למצב פשיטת הרגל שלא באשמתו, לעומת חייב שהוכרז בסופו של יום כפושט רגל אך נהג ברמאות שלמעשה יצרו חובות זדון. כלומר לממונה על חדלות פירעון ניתנה הזדמנות לחקור את אותם אלו המסתירים כספים ונכסים שיוכלו באמצעותם להחזיר את כל חובותיו לנושים השונים.

  פשיטת רגל בסיוע של עורך דין מומחה לפשיטת רגל

  עד כמה שסוגיית פשיטת רגל הינה מצב לא פשוט אליו נקלעו אנשים יחידים או חברות, שאינם יכולים להחזיר את חובותיהם לנושים השונים, עושה החוק חסד עם אותם חייבים. בשנת- 2019 נכנסה לתוקפה רפורמה אשר מקלה על אותם חייבים, יחידים או חברות, על ההחזרים לנושים. עורך הדין חגי רושקנסקי הינו עורך דין המתמחה בתחום ההוצאה לפועל ומגשר מוסמך. כמו כן מסייע משרדו של עורך הדין רושקנסקי לצמצם נזקים תוך כדי מציאת פתרונות משפטיים טובים ונכונים. עורך דין פשיטת רגל בחיפה- כנסו לאתר משרד עורך הדין חגי רושקנסקי וקבעו פגישה כבר עכשיו.

  עורך דין פשיטת רגל בקריות

  פשיטת רגל הינו מושג המתקשר בעיני כל כמושג שלילי, אליו נקלע אדם פרטי כאשר אין הוא מסוגל לסלק את כל חובותיו לנושים השונים. אך אין הדבר מדויק משום שהליך פשיטת רגל בא להיטיב את מצבו הכלכלי של אותו אדם. אם כך, תושבי הקריות אם הנכם זקוקים לשרותיו של עורך דין פשיטת רגל בקריות אשר יטפל בתיקכם, עורך הדין חגי רושקנסקי הינו עורך דין ומגשר מוסמך כמו כן חבר בלשכת עורכי הדין. עניינים בהם יטפל עורך דין פשיטת רגל בקריות: הגשת בקשות לאיחוד תיקים, חקירות יכולת, בקשה לפשיטות רגל, שיקים חוזרים, הגנה בתיק הוצאה לפועל ועוד.

  דגשים נוספים בנושא הליך הכרזת פשיטת רגל – מאת עורך דין פשיטת רגל בקריות

  הכרזה על פשיטת רגל מתבצעת עם מתן צו פשיטת רגל ומינוי נאמן לחייב. עורך דין פשיטת רגל בקריות הכין לכם מספר נקודות שחשוב לזכור:

  • על הליך פשיטת רגל יכול להכריז החייב עצמו כפושט רגל או ביוזמת הזוכה. עצם הכרזת אדם כפושט רגל מעידה כי איננו מסוגל להחזיר את חובותיו הכספיים לנושים. מעצם אי יכולתו להחזיר את חובותיו הוא רשאי לקבל פטור חלקי מחובותיו, בהן מחיקת ריביות שהצטברו להם במהלך כל אותה תקופה בה לא היה מסוגל להחזיר את התחייבויותיו ועד לתחילת הליך פשיטת הרגל.
  • בעת כניסת הרפורמה החדשה, כלומר חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, בשנת- 2019 התבצעו מספר שינויים. אחד מהם, הוא הבדלה בסכום החוב. אלו החייבים בסכום כולל של עד 150,000 שקל ואלו החייבים בסכום גדול יותר מכך. טיפול בהליך פשיטת הרגל עבור אלו החייבים עד 150,000 ינוהל באמצעות מערכת ההוצאה לפועל ובאלו החייבים מעל סכום זה- תחת פיקוח בית משפט השלום.
  • התנאים בהם ניתן להצהיר על אדם כפושט רגל הינם כאשר החוב המצטבר הנמוך הינו – 65,885 שקלים ואשר חוב פירעונו קצוב כעת ולעתיד. בנוסף, החייב מתגורר בישראל או התגורר בישראל שנה לפני הגשת בקשה להכרזתו כפושט רגל. כמו כן פשיטת הרגל נעשתה שלושה חודשים לפני הגשת הבקשה.

  פשיטת רגל היא איננה תהליך מפחיד

  תושבי הקריות, אם נקלעתם למצב בו עליכם להכריז על מצב פשיטת רגל, עורך דין פשיטת רגל בקריות הוא המענה לו אתם זקוקים בשעה זו. המונח פשיטת רגל הינו מוטעה בתגית השלילית המוצגת, מפני שעצם הכרזת אדם כפושט רגל היא כניסה לתוכנית מוקצבת זמן בה יוכל להבריא את מצבו הכלכלי, תוך החזרת חובותיו וכן הפחתת תשלומים שניתנו לו שלא כצדק אותם בוחן הממונה, על ידי המנהל המיוחד שמונה להליך פשיטת הרגל. אם הנכם זקוקים לייעוץ וסיוע בעניינכם, משרד עורך הדין חגי רושקנסקי המתמחה בדיני הוצל"פ ישמח לסייע לכם במתן ייעוץ משפטי וליווי מקצועי במתן פתרונות משפטיים נכונים ובכך לצמצם את הנזקים. כנסו לאתר הבית וצרו קשר כעת. אל תבזבזו זמן יקר.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  עורך דין פשיטות רגל בחיפה והקריות

   

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום