השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין חובות

  חובות היא מילה שמלווה בהחלט בקונוטציה שלילית אנשים רבים, אך לעיתים אין מנוס ופניה אל  עורך דין חובות אשר המתמחה בדיני הוצאה לפועל היא הדבר הנכון בעבורכם. עורך דין חובות המתמחה בדיני הוצאה לפועל יוכל לעזור לכם בניהול התיק או התיקים המתנהלים נגדכם בהוצאה לפועל, זאת תוך מתן פתרונות משפטיים נכונים שיוכלו למנוע ולמזער נזקים נוספים. עורך הדין חגי רושקנסקי הינו עורך דין חובות מומחה לדיני הוצאה לפועל ומגשר מוסמך, יפעל בתיקכם בכל הדרוש בין הגשת בקשות לאיחוד תיקים, חקירות יכולת, בקשות לפשיטות רגל ועוד.

  מידע נוסף בנושא

  עורך דין חובות – מהות הלשכה להוצאה לפועל

  בין אם אתם מחפשים עורך דין חובות או עורך דין לדיני הוצאה לפועל, הכוונה זהה, משום שעורך דין המתמחה בדיני הוצאה לפועל הוא למעשה עורך דין הפועל בעניינם של אלו שנקלעו לחובות כספיים שלא באשמתם דווקא, ומכאן עורך דין חובות הוא למעשה זה שיכול להוביל אתכם בניהול תיק נכון לפתרונות מעשיים נכונים וטובים תוך כדי צמצום ומניעת נזקים נוספים. זה מצד החייבים, אך גם כאשר פונים זוכים לעזרתו של עורך דין חובות ידע עורך הדין כיצד לפעול נכון לקידום התיק ולהשבת החובות.

  • מטרתה של רשות האכיפה באמצעות הזרוע של ההוצאה לפועל הינה לעזור לזוכים להשיב להם את כספם באמצעות אכיפת הליכים שונים המחייבים ומאלצים את החייב לעשות כן, כל זאת לאחר שניתן פסק דין של בית משפט. הליכי ההוצאה לפועל מעוגנים בתוך דיני הוצאה לפועל ופועלים בתוך מערכת ההוצאה לפועל היא שדרכה ניתן לממש את כל אותם הליכים בין לזוכים ובין לחייבים.
  • הזוכים בתיקי הוצאה לפועל הינם הנושים, שלא הוחזר להם כספם בידי החייב והחליטו לפעול בעניין זה בכדי לנסות ולהשיב אותו דרך מימוש הליכים בהוצאה לפועל כגון: עיקול מיטלטלין, עיקול מקרקעין, עיקול משכורות, צו עיכוב יציאה מהארץ, הגבלת חשבון בנק וכיוצא בזה. כך, החוק מאפשר לזוכה לפעול במספר רב של דרכים בכדי לנסות ולהשיב את כספו ורכושו שלא הוחזרו מידי החייב.
  • החייב לעומת הזוכה ראשי גם הוא לעמוד על זכויותיו כגון אלו: התנגדות לשטר כאשר ישנם שטרות שאינם ברי ביצוע, ביטול עיקול- במידה וננקטו הליכים שכאלו כנגד החייב, יכול החייב להגיש בקשה לביטול העיקול במידה והעיקול פוגע בו בצורה בולטת. כמו כן עומדות בפני החייב פעולות נוספות בהן הוא יכול לנקוט על מנת להקל על המצב כגון הגשת בקשות לאיחוד תיקים או בקשה להכרזה על חדלות פירעון במקרה הצורך.

  זאת לא בושה לבקש עזרה מעורך דין חובות מומחה

  מעוניינים לדעת מהן זכויותיכם על פי חוק במידה ואתם מתמודדים עם חובות? עורך הדין חגי רושקנסקי המתמחה בדיני הוצאה לפועל ומשמש כמגשר מוסמך ישמח לסייע לכם משפטית תוך מתן ייעוץ וליווי משפטי. צרו קשר כעת.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

   

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום