השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מחיקת חובות

  עורך דין מחיקת חובות

  נקלעתם לחובות ואתם לא יודעים איך לצאת מהם? לא יודעים אם בכלל ניתן לצאת מהחובות הכספיים שהלכו ותפחו עם הזמן? ובכן, דעו שתמיד יש דרך ויש מוצא. עורך דין מחיקת חובות הינו עורך דין שידע כיצד להתנהל נכונה אל מול המערכות השונות ולסייע ללקוח להתמודד ואף למחוק את חובותיו במידה ואיננו מסוגל לעמוד בתשלומים לנושים השונים. עורך הדין חגי רושקנסקי הינו עורך דין ומגשר שישמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם שלב אחר שלב תוך כדי התנהלות נכונה עד למחיקת חובותיכם כליל.

  עורך דין מחיקת חובות – זה אפשרי

  מחיקת חובות היא אפשרית, וכל מה שאתם אמורים לעשות זה 2 פעולות מהירות: הפעולה הראשונה היא להכיר בחוב- אל תתעלמו ממנו גם אם אינכם מצליחים כרגע לעמוד בהחזרים השוטפים. עצם העובדה כי הנכם מביעים עניין בפני המערכת שאתם רוצים למחוק את החובות מולם כבר משנה את זווית ההסתכלות כלפיכם. הפעולה השנייה לה אתם נדרשים היא לשכור שרותיו של עורך דין מחיקת חובות. ומה לאחר מכן אתם שואלים? הנה בכמה נקודות קצרות:

  • ההליך אותו יבקש לנהל עבורכם עורך דינכם הוא הליך הסדר חוב, שיתנהל אל מול הנושים. כאשר אתם לוקחים הלוואה או משכנתא באמצעות הבנק ונוכחים לדעת כי אינכם מסוגלים לעמוד בשטף התשלומים המצטבר, הפתרון הוא הסדר חוב כאשר בהסכם הסדר החוב אתם והבנק מפחיתים את גובה החוב ובזה למעשה מגיעים לפשרה שביכולתכם לעמוד בה.
  • הדרך להתנהל בהסכם של הסדר חוב מול הבנקים דורשת מיומנות רבה ומקצועיות בניהול משא ומתן. כמו כן חשוב לדעת שלעיתים קרובות מצריך הסכם זה של הסדר חוב אורך רוח משום שמדובר בהליך מורכב. בשל כך, מומלץ לשכור את שרותיו של עורך דין העונה לדרישות אלו.
  • לעיתים קורה והנכם כבר נמצאים במצב בו כבר הוטלו עליכם הליכים ועיקולים של ההוצאה לפועל, ואתם לא יכולים לעמוד בכל ההחזרים ולהתמודד עם ההגבלות, בעזרת הליך חדלות פירעון תוכלו לצאת ממצב הביש הכלכלי אליו נקלעתם, למחוק את חובותיכם ולהתחיל דף חדש של שיקום כלכלי.

  אל תפחדו לבקש עזרה

  גם אם כרגע נראה לכם שהמצב בו אתם נמצאים הוא ככביש ללא מוצא, אין זה נכון במציאות. אתם בהחלט יכולים לצאת מן המצב הכלכלי העגום אליו נקלעתם בעזרת עורך דין מקצועי ומיומן. עורך דין מחיקת חובות הינו עורך דין אשר ידע כיצד להתנהל נכונה באמצעות ניהול מו"מ מול הגורמים השונים. מעוניינים לקבל פרטים נוספים? משרדו של עורך הדין רושקנסקי ישמח לטפל בעניינכם ולהעניק לכם ייעוץ משפטי ראשוני.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  עורך דין מחיקת חובות חגי רושקנסקי

  מחיקת חובות לבנקים

  בעצם אמירת צמד המילים מחיקת חובות מתכוונים האומרים לעגה המשפטית המדברת על הסדר חוב. כאשר עצם ההליך של הסכם הסדר חוב הינו הגעת פשרה בין שני צדדים באמצעות הסכם בו מחויבים הצדדים לצמצם את החוב ולהגיע בכך לפעולת מחיקת חובות. הדרך היעילה והבטוחה בכדי להגיע למצב של מחיקת חובות צריך להתנהל בתבונה ולהפקיד את ביטחונכם בידיים מקצועיות, ובמילים אחרות לשכור שרותיו של עורך דין הבקיא ומנוסה בדיני ההוצאה לפועל אשר יידע לנהל ולנווט נכונה לקראת הסכם הסדר חוב מבלי לגרוע מזכויותיכם. מעוניינים לקבל פרטים נוספים בנושא מחיקת חובות והסדר חוב? עורך הדין חגי רושקנסקי הינו עורך דין המתמחה בדיני ההוצאה לפועל ומשמש כמגשר מוסמך ישמח לסייע לכם שלב אחר שלב.

  מחיקת חובות – הדרך לעשות זאת נכונה

  היקלעות לחובות מול נושים ומול הבנקים היא מצב לא נעים בלשון המעטה, ועל כן צריך לדעת איך להתנהל בחוכמה ובתבונה אל מול המערכות הממסדיות כדוגמת הבנקים. אז איך מתחילים בתהליך מחיקת חובות? הנה בכמה נקודות בקצרה:

  • אם יש לכם חוב אותו צברתם ואינכם מצליחים לעמוד בהחזרים של ההלוואה או המשכנתא, אל תתעלמו מן החוב. כל עוד לא תגיבו בנושא, הבנק יפרש זאת כהתעלמות של בעל החוב שאיננו מעוניין להסדיר את חובו, ואז עלולים הבנקים לנקוט באמצעים דרך מערכת הליכי האכיפה של ההוצאה לפועל הכוללים עיקולים. לכן, בכדי למנוע ולמזער נזקים אתם חייבים להביע רצון בפני הבנק שאתם מעוניינים למחוק את החוב.
  • הצעד הבא שעליכם לעשות לפני שינקטו נגדכם הליכי הוצאה לפועל הוא להתייעץ עם עורך דין מומחה לדיני ההוצאה לפועל. כאשר נמצאים לבד במערכה מול מערכות גדולות ומוצקות כגון הבנקים, קשה הרבה יותר להתמצא בכל ההליכים המשפטיים והזכויות המגיעות לכם, כדוגמת בקשה של הסדר חוב.
  • בקשה להסדר חוב היא בעצם הסכם פרקטי המחייב את שני הצדדים מחוץ לכותלי בית המשפט וללא שום התערבות של הליכי אכיפה של ההוצאה לפועל, כאשר למעשה בניהול הסכם המשא ומתן מתפשרים ומצטמצמים שני הצדדים על סכום החוב, בכדי להביא לסיומו.

  להתמודד עם הקושי עם עורך דין מומחה

  כל הצדדים מסכימים כי הגעה למצב של חוב שהולך ותופח הוא מצב לא פשוט ולא נעים בכלל, אך יחד עם זאת בהחלט שניתן להגיע גם למצב של מחיקת חובות. הדרך הנכונה לפעול בכדי למחוק את החובות היא קודם כל להתייחס אל החוב ולשכור את שרותיו של עורך דין שינהל עבורכם משא ומתן להסדר חוב. עצם פעולת הסכם הסדר חוב היא הדרך למחיקת חובות. כנסו כבר עכשיו לאתר משרדו של עורך הדין חגי רושקנסקי המתמחה בדיני הוצאה לפועל  וחבר בלשכת עורכי הדין שישמח לתת לכם מענה וייעוץ משפטי נוסף בנושא.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום