השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין להסדר חובות

  עו"ד מחיקת חובות חגי רושקנסקי

  גילתם כי נפתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל כי לא עמדתם בתשלומים או כי התעלמתם מהחוב שהלך ותפח, או קיבלתם פסק דין המורה על מימושו באמצעות מערכת ההוצאה לפועל? כדאי שתקדימו להיערך למצבכם הנוכחי נכונה באמצעות עורך דין להסדר חובות. עורך דין להסדר חובות הינו עורך דין המתמחה בתחום, כדוגמת עורך הדין חגי רושקנסקי, המשמש גם כמגשר מוסמך. בעזרת משרד עורך הדין תוכל לקבל את ההגנה המתאימה על האינטרסים והיכולות שלכם. משרדו של עורך הדין חגי רושקנסקי יפעל בתיקכם להגשת בקשות כגון איחוד תיקים, הכרזה על חדלות פירעון, וכן ייצוג זוכים בתיק כגון מימוש פסקי דין, גביית חובות ועוד.

  תפקידו של עורך דין להסדר חובות

  מצאתם עצמכם מתנהלים לפתע מול מערכת האכיפה של הלשכה להוצאה לפועל, עומדים מול הליכים שנפלו עליכם כרעם ביום בהיר, ואינכם יודעים כיצד להתנהל בתוך מחול השדים הזה ואיך אפשר לצאת ממנו? קחו נשימה עמוקה ודעו שבהחלט ניתן לצאת מהמצב הכלכלי שאליו הסתחררתם. המדינה יצאה בשנים האחרונות ברפורמות חוקתיות המקלות על החייבים ועוזרות להם לצאת מן המצב הסבוך הזה להבראה כלכלית מלאה. הדרך היעילה והבטוחה היא להפקיד את אמונכם בידיו הבטוחות של עורך דין להסדר חובות אשר יסייע לכם להתמודד עם המצב.

  • כלל ראשון, כאשר יידעו אתכם כי נפתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל אל תתעלמו מהודעה זו! עצם ההתעלמות לא תעלים את החוב אותו אתם מחויבים לשלם, אלא תגרור רק עוד שורה ארוכה של הליכים והגבלות לא נעימים כגון עיקולי מיטלטלין או כספיים והליכים נוספים.
  • הדרכים הנכונות לפעול הם להגיש תחילה בקשת הגנה אל מול התיק שנפתח בהוצאה לפועל או לחילופין לנהל משא ומתן עם הזוכה שפתח נגדכם את התיק.
  • המדינה מעמידה בפני החייבים אפשרויות מקלות בהם יוכלו להחזיר את חובותיהם לנושים כגון איחוד תיקים אז ישלם החייב גובה של – 3% אחוזים מכלל חובותיו, ודרך נוספת היא באמצעות חוק חדלות פירעון לסילוק החוב על פי יכולתם.
  • דרך התגוננות נוספת כאשר נפתח תיק בהוצאה לפועל בגין שיק שחזר או בוטל היא להגיש בקשת התנגדות לביצוע שטר ההמחאה בכדי לעצור את ההליכים.

  להגיע להסדר חובות עם עורך דין מומחה להסדר חובות

  כאשר אתם ניצבים מול מערכת האכיפה של רשות ההוצאה לפועל בגין תיק שנפתח נגדכם אל תתעלמו משום שהתעלמות מן החוב תגרור ריביות, קנסות והטלת הליכי אכיפה של ההוצאה לפועל בכדי לאלץ אתכם לשלם את החוב בדרכים שנגדיר אותם כלא סימפטיות הכוללת עיקולי רכוש ועיקולי כספים וקרקעות בין היתר. עליכם לדעת להתנהל נכון בכדי למזער נזקים אם כבר קרו ואף למנוע אותם. הדרך הבטוחה והיעילה לעשות זאת היא באמצעות עורך דין להסדר חובות- עורך הדין חגי רושקנסקי הינו חבר בלשכת עורכי הדין אשר בקיא בדיני הוצאה לפועל ישמח לסייע לכם, לשם כך השאירו פרטים באתר הבית כבר עתה.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  עו''ד מחיקת חובות חגי רושקנסקי

  הסדר חוב מול הבנק

  לא מעטים הם המקרים בהם מוצאים עצמם אזרחים במצב בו הם נקלעים לסחרור כספי שהולך ותופח אל מול הבנקים. הבנק לכשעצמו ממש כמעיין מתווך, בין אלו שיש להם כסף לאלו שצריכים כסף, והפעולה המתבצעת מתוך כך היא שהבנק משלם לאלו שאינם צרכים את הכסף באופן מידי וגובה את הריבית מאלו שביקשו את הכסף באופן מידי. פעולות מעין אלו צוברות ריביות שהולכות ותופחות בסכום גבוה יותר מן הסכום הראשוני שנלקח, שיוצרות סחרור של חובות הולכים וגדלים, ולכן יש להגיע למצב של הסדר חוב מול הבנק. כאשר ניגשים להליך של הסדר חוב מול הבנק המצב המתגבש בין הצדדים הוא למעשה התפשרות, כאשר שני הצדדים מתפשרים על צמצום החוב הקיים בין השניים. מעוניינים בפרטים נוספים? עורך הדין חגי רושקנסקי העוסק בדיני הוצאה לפועל וחבר בלשכת עורכי הדין ישמח להעניק לכם מידע וייעוץ.

  הסדר חוב מול הבנק – איך זה קורה?

  נקודה ראויה לציון, ישנו הבדל מהותי בין הסדר חוב הקיים מול אדם פרטי לעומת הסדר חוב הקיים מול חברה, וההבדל הוא בכך שלבעלי החברות בע"מ ישנו מסמך משפטי המגן עליהם מפני עיקולים של הנכסים הפרטיים שלהם. לעומת זאת, כאשר ישנו הסדר חוב, משפטית משתנים תנאי החוב אל מול הנושים לטובת החייבים. כלומר הסדר חוב בא לטובת היחיד או התאגיד בכדי לבחון מחדש את יכולת ההחזר שלהם. הנה עוד כמה נקודות שחשוב שתדעו על הסדר חוב מול הבנק:

  • כאמור, כאשר יחיד או תאגיד נמצאים במצוקה כלכלית, הסדר החוב יאפשר ליחיד ולתאגיד לאחר שידון שוב בתנאי חובותיהם, להביא לשיפור הנזילות שלהם באופן חלקי או מלא בכדי לאפשר את החזרה לפעילות רגילה.
  • ההבדל בין הסדר חוב אל מול חדלות פירעון הוא בזה שהסדר חוב הוא הסכם מו"מ הנרקם בין הצדדים לעומת חוק חדלות פירעון שהינו הליך הכופה על החייב להחזיר את חובו.
  • בהסדר חוב שהוא כאמור הסכם בין שני הצדדים לצמצום החוב, הסכם זה נערך ברוב המקרים מחוץ לכותלי בית המשפט, מעט מקרים בהם קיימת כפייה על הנושים, אז יכנס ההסכם תחת חוק חדלות פירעון.

  משא ומתן עם הבנק

  למרות שצמד המילים הסדר חוב  יכול להתפרש בקונוטציה שלילית, הוא למעשה קיים בשביל להטיב עם היחיד או התאגיד שנקלעו למצוקה כלכלית אל מול הבנקים ואינם יכולים להחזיר את חובם. בשביל להגיע להסכם שישמור על זכויותיכם המלאות אתם זקוקים לעורך דין לדיני הוצאה לפועל שבקיא בכל דיני ההוצאה לפועל כמו גם בכל התקנות החדשות והחוקים. עורך הדין חגי רושקנסקי הינו עורך דין המתמחה בדיני ההוצאה לפועל, מגשר מוסמך וחבר בלשכת הדין ישמח לתת לכם מידע וייעץ משפטי ראשוני. כנסו לאתר הבית כעת והשאירו פרטים.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך!

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום