השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ביטול נקודות תעבורה

  מחיקת נקודות תעבורה

  משרד התחבורה מטפל בעברייני תנועה סדרתיים באמצעות שיטת הנקודות- בכל פעם בה נהג נתפס מבצע עבירת תנועה הוא מקבל גם קנס כספי וגם צובר לחובתו נקודות תעבורה, בהתאם לחומרת העבירה. הנקודות נצברות לחובתו של הנהג כאשר לרוב התוקף שלהן הוא למשך שנתיים. בעבור עבירות קלות תקבלו 2 נקודות, בעוד עבירות חמורות מוסיפות לכם 10 נקודות. צבירה של יותר מ-12 נקודות מחייבת בקורס נהיגה מונעת וכן סנקציות נוספות. אם צברתם נקודות רבות ואתם נמצאים בסכנת שלילת רישיון, חייגו עכשיו אל העורך דין חגי רושקנסקי ותגלו שניתן לבצע ביטול נקודות תעבורה.  

  כיצד מבצעים ביטול נקודות תעבורה?

  ביטול נקודות תעבורה נדרש כאשר רישיון הנהיגה שלכם נמצא בסיכון, צבירת נקודות רבות מעמידה בסכנה את רישיון הנהיגה שלכם ובהתאם גם את תחושת העצמאות ויכולת ההתניידות שלכם, וישנם מקרים רבים בהם פרנסה של משפחה שלמה תלויה ברישיון נהיגה. הליך ביטול נקודות תעבורה מתבצע באמצעות עו"ד שמתמחה בתחום. 

  מה עורך דין תעבורה עושה לביטול נקודות?

  1. הסדר טיעון
  2. המרה לאזהרה
  3. בקשה לעמוד לדין בגין העבירה
  4. הפחתת נקודות

  עורך דין תעבורה מנוסה יידע איך לקדם את התיק אל הסדר טיעון שכולל עונש מופחת ובהתאם גם פחות נקודות. קיימים מקרים בהם עבר נקי מעבירות תנועה יחד עם וותק, יובילו לביטול הנקודות והמרתן באזהרה. בקשה לעמידה לדין מומלצת במקרים בהם עורך הדין סבור שקיים סיכוי ממשי לביטול של האישום בעקבות כשל ראייתי או כשל טכני של רשויות החוק. הליך הפחתת נקודות מאפשר לעורך הדין להמיר את העבירה בה אתם נאשמים בעבירה שיותר מתאימה לעבירה שבצעתם ואף לבטלה. 

  איך מגישים בקשה למחיקת נקודות?

  הגשת בקשת ביטול נקודות תעבורה מתבצעת באמצעות עורך דין. על הבקשה להיות מבוססת על אסטרטגיה ובדיקה יסודית של הדברים, לדוגמא ישנם מקרים רבים בהם בית המשפט פסל דוחות בגלל כשלים טכניים של שוטרים. במקרים מסוימים, אם הטלת הנקודות לא הייתה חוקית, בית המשפט יפסול את האישום כולו. אז מה אתם צריכים לעשות בשביל לבטל נקודות ולהעלים את האישום ושלילת הרישיון שמרחף מעל ראשכם? בסך הכול חייגו אל עורך דין חגי רושקנסקי, ספרו לו את פרטי המקרה והוא ישמח לסייע.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.  

  ביטול נקודות תעבורה עם עו"ד חגי רודקנסקי

   

  ביטול נקודות נהיגה

  שיטת נקודות התעבורה נועדה לסמן עברייני תנועה סדרתיים וליצור הרתעה מפני ביצוע עבירות תנועה. השיטה מחייבת את נהג בנקודות בהתאם לחומרת העבירה, כאשר הנקודות נצברות לאורך מספר שנים. קיימות עבירות בגינן תקבלו מעט נקודות, ולחילופין גם עבירות חמורות שיוסיפו לכם מיד 10 נקודות. החוק קובע גם פרק זמן ממועד ביצוע העבירה בו הנקודות נמחקות. ביטול נקודות נהיגה אפשרי בעזרתו של עורך דין המתמחה בדיני תעבורה. עו"ד חגי רושקנסקי סייע לנהגים רבים בביטול נקודות ודרישות לקורסי ריענון או בדיקות רפואיות.

  ביטול נקודות נהיגה לפי תוקף

  החוק קובע מראש את התוקף של נקודות התעבורה, כך שהנקודות עתידות להימחק מהרישום ואתם תפתחו דף חדש. הנקודות נמחקות לרוב בתוך כשנתיים ממועד ביצוע העבירה האחרונה, אך במהלך אותן שנתיים אתם נדרשים לעקוב אחר הנקודות שנצברות ולפעול בהתאם לנסיבות על מנת לבצע ביטול נקודות נהיגה בעזרת עו"ד תעבורה מומחה. חשוב לזכור כי צבירת מספר מסוים של נקודות גוררת סנקציות, בהתאם לכמות הנקודות הנצברת בזמן מסוים. לדוגמה:

  • צבירת 12 נקודות תעבורה – נהג שצבר 12 נקודות נדרש להשתתף בקורס נהיגה מונעת בסיסי. הנקודות ימחקו בתוך שנתיים מיום העבירה האחרונה בתנאי שהנהג ישתתף בקורס, אך ללא השתתפות בקורס נהיגה מונעת הנקודות לא ימחקו לאחר שנתיים.
  • צבירת 22 נקודות תעבורה – נהג שצבר 22 נקודות נדרש להשתתף בקורס נהיגה מונעת מתקדם. אם נצברו לחובתכם יותר מ-22 נקודות, המחיקה האוטומטית תתבצע רק לאחר 4 שנים מתאריך העבירה האחרונה. כמו כן, נהג עם יותר מ-22 נקודות נדרש להשתתף ולסיים בהצלחה את שני הקורסים לנהיגה מונעת: קורס בסיסי וקורס מתקדם.
  • צבירת 36 נקודות תעבורה – אם נצברו לחובתכם 36 נקודות המחיקה האוטומטית תתבצע רק לאחר 6 שנים. במקרה של צבירת 36 נקודות, הנהג ימצא את עצמו פסול מלנהוג למשך 3 חודשים ונדרש לעבור את בחינת התיאוריה מחדש.
  • צבירת 72 נקודות ומעלה – נהג שצבר 72 נקודות ביצע עבירות תנועה רבות. רישיון הנהיגה של נהג כזה צפוי להישלל לתקופה של 9 חודשים. בתום 9 חודשים של שלילה הנהג יידרש לעבור שוב בחינת תיאוריה וטסט, כמו גם לבצע בדיקות רפואיות במרב"ד (המכון לבטיחות בדרכים).

  ביטול נקודות תעבורה ביוזמת הנהג

  נהג רשאי להגיש בקשה להמיר את הקנס באזהרה או להגיש בקשה להישפט, אך ביטול נקודות נהיגה יעיל אפשרי אך ורק בעזרתו של עו"ד. אל תמהרו להודות בעבירות תעבורה שלא בצעתם, היות והנקודות מצטברות במהרה. כדאי להתייעץ עם עורך דין תעבורה כמו עורך הדין חגי רושקנסקי לגבי עבירות תעבורה ולבחון אופציה של ביטול העבירה בעקבות כשל מנהלי או ראייתי.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום