השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מהירות מופרזת

  מהירות מופרזת הגדרה

  חוקי התנועה בישראל קובעים מהירות מקסימלית בה כלי רכב מורשים לנוע בכל כביש או דרך. עליכם להקפיד שלא לעבור את המהירות המותרת גם כאשר הכביש ריק מרכבים ואתם מאחרים לפגישה חשובה. שוטר יעצור אתכם בגין מהירות מופרזת במידה והמהירות בה נסעתם עולה על המהירות המותרת. עם זאת, אם קבלתם דוח בעבור נסיעה במהירות מופרזת אל תחשבו שאין מה לעשות. עו"ד תעבורה מקצועי שמכיר היטב את החוק ואת הכשלים האפשריים באיסוף ראיות, יצליח להשיג הקלה בעונש ואף זיכוי מלא.

  עורך דין חגי רושקנסקי מומחה בדיני תעבורה עם דגש על ייצוג נהגים בבית משפט בגין מהירות מופרזת ועבירות נוספות. עם עורך דין מקצועי ומנוסה לצדכם, אין סיבה לחשוש מעמידה מול בית המשפט. אצל עורך דין חגי רושקנסקי תיקים של מהירות מופרזת נסגרים ללא נקודות ואף ללא קנס כספי גבוה.

  איך מערערים על אישום מהירות מופרזת?

  שוטרי התנועה מודדים את מהירות הנסיעה של הרכבים באמצעות אקדח לייזר. על קרן הלייזר להגיע אל הרכב הנמדד ולחזור. חישוב מהירות הנסיעה מתבסס על משך הזמן שנדרש לקרן הלייזר להגיע אל המטרה (הרכב) ולחזור. על מנת להבטיח את הכשירות של המדידה בעזרת המכשיר יש לבצע את המדידה בדיוק בהתאם להוראות של היצרן- כל סטייה קלה מהנחיית היצרן עשויה להביא לפסילת המדידה ולביטול הדוח.

  עו"ד תעבורה נבחן ביכולת שלו לבדוק לעומק את הראיות של התביעה ולמצוא את הכשלים, משום שכל כשל של השוטר בהפעלת מכשיר המדידה מערער את האמינות של תוצאות הבדיקה. עורך הדין מאתר את הכשלים ומדגיש אותם מול בית המשפט במטרה לבטל את  אישום הנהיגה המופרזת במלואו או לצורך הקלה משמעותית בעונש.

  מהירות מופרזת אצל נהג חדש

  נהגים חדשים או צעירים אשר נתפסו נוהגים במהירות גבוהה מהמותר צפויים להיענש בחומרה. פרט לקנס כספי ונקודות, רישיון הנהיגה שלהם לא יחודש באופן אוטומטי בתום השנתיים ללא הצלחה מחודשת במבחן תיאוריה. לאחר שיצליחו לעבור שוב את מבחן התיאוריה יחול עליהם מעמד של נהג חדש למשך שנתיים נוספות. אם אתם נהגים חדשים ונתפסתם במהירות מופרזת – אל תרימו ידיים לפני שתשוחחו עם עורך דין חגי רושקנסקי.

  משרד עורכי הדין חגי רוקשנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  מהירות מופרזת הגדרה

  נהיגה במהירות מופרזת

  נהיגה במהירות מופרזת היא אחת מעבירות התעבורה הנפוצות ביותר, כאשר קיימים למעשה מספר אמצעי אכיפה משטרתיים בכדי לנסות ולמגר תופעה זו. ככלל, אמצעי האכיפה המצויים בידי המשטרה בכדי למגר את תופעת נהיגה במהירות מופרזת ולתפוס נהגים אשר עברו עבירת תנועה זו, היא באמצעות שוטר העומד בצד הדרך עם אחד ממכשירי מד המהירות האלקטרוני (ממל"ז או דבורה) או באמצעות עמודי מצלמה נייחים המפוזרים בכבישי הארץ. יחד עם זאת חשוב להדגיש שקורה לא פעם ונהג מקבל דוח משטרתי על עבירת תנועה של מהירות מופרזת בשעה שלא ביצע עבירה זו כלל, ולכן יש מקום לבצע בדיקה מקצועית באמצעות עורך דין המתמחה בדיני תעבורה, האם זהו המקרה שלכם. לפרטים נוספים פנו אל עורך הדין חגי רושקנסקי המתמחה בדיני תעבורה ומשמש גם כמגשר מוסמך.

  ענישה בגין נהיגה במהירות מופרזת

  אין ספק שמפעם לפעם כולנו ממהרים מידי פעם ולוחצים קצת יותר חזק על דוושת הגז ומגבירים מהירות, אך כאשר מפריזים ונוהגים במהירות מעבר למותר, זו כבר עבירת תנועה שאתם עלולים לקבל עליה דוח משטרתי. אז מה עוד כדאי שתדעו על אמצעי האכיפה והענישה השונים בגין נהיגה במהירות מופרזת? הנה לפניכם:

  • החוק מבצע אבחנת מהירות, ואם נתפסתם על עבירה זו במהירות מסוימת תשלמו עליה בהתאם. למה הכוונה? אם נהג נתפס נוהג במהירות מופרזת של עד 20 קמ"ש מעל המותר הוא יקבל דוח כספי של 250 שקלים. נהג הנתפס במהירות של עד 40 קמ"ש מעל המהירות המותרת יקבל דוח כספי של 750 שקלים ובנוסף לזה גם צבירת 8 נקודות. על נהיגה במהירות מופרזת עד 50 קמ"ש תקבלו דוח של 1500 שקלים וכן צבירת 10 נקודות ובמהירות של 51 קמ"ש ומעלה מעל המותר תקבלו זימון לבית המשפט.
  • גם כאשר קיבלתם דוח משטרתי המעיד כי נתפסתם נוהגים במהירות מופרזת ואתם חולקים על העניין, דעו שתמיד יש באפשרותכם להגיש בקשה להישפט בבית משפט לתעבורה בו אתם יכולים לשטוח את עמדתכם.
  • אם החלטתם כן לשלם את הדוח המשטרתי, מבחינת החוק והמשטרה אתם למעשה מודים כי אכן נהגתם במהירות מופרזת.

  להתמודד עם ההאשמות עם עורך דין

  חשוב שתדעו כי נהג שנתפס על עבירה של נהיגה במהירות מופרזת יכול לשלם על כך, הן כספית והן בצבירת נקודות. מכיוון שעבירת תעבורה זו היא תופעה נרחבת, משטרת ישראל שמה לה למטרה למגר תופעה זו באמצעות מצלמות הפזורות ברחבי הכבישים בארץ.  אם אתם בטוחים ונחרצים שלא ביצעתם עבירה זו, בהחלט יש מקום לבדוק זאת באמצעות עורך דין המתמחה בדיני תעבורה כדוגמת עורך הדין חגי רושקנסקי שהינו גם מגשר מוסמך וחבר בלשכת עורכי הדין, אשר ישמח לסייע לכם צעד אחר צעד מול המערכות הממסדיות השונות. כנסו לאתר משרד עורך הדין חגי רושקנסקי והשאירו פרטים לייעוץ משפטי.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום