השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין תעבורה בחיפה ובצפון

  עורך דין לדיני תעבורה בחיפה

  תושבי חיפה המאמר הזה הוא בשבילכם, אם גיליתם התעניינות בסוגיית התעבורה תגלו כי ענף משפטי זה של דיני תעבורה כולל בתוכו את כל כללי התחבורה היבשתית. כלומר בדיני תעבורה דנים בכל עבירות התנועה המתרחשות בכבישי הארץ ובדרכים, בין תאונות הדרכים, לנהיגה בשכרות, לנהיגה במהירות מופרזת ועוד. זאת עוד ראוי לציון כי כל עבירות התנועה ידונו בבית המשפט לדיני תעבורה. אם נקלעתם למצב בו הייתם מעורבים בעבירת תנועה, אתם חייבים לפנות לייעוץ משפטי של עורך דין תעבורה בחיפה כגון משרדו של עורך הדין חגי רושקנסקי המתמחה בדיני התעבורה וחבר בלשכת עורכי הדין.

  עורך דין תעבורה בחיפה – כיצד לנהוג עם קבלת דוח תעבורה?

  אזרחים רבים במדינת ישראל מקבלים במהלך שנותיהם כנהגים דו"ח תנועה בשל עבירה כזו או אחרת. התופעה מוכרת לכולם- דוח משטרתי יגרור בחובו תשלום כספי או נקודות על פי שיטת הניקוד. אך למרות השגרתיות של העניין, חשוב לא להקל ראש כיוון שקבלת דוח הינה כמו כתב אישום. התעלמות מן הדו"ח תגרור לתפיחת החוב ולסנקציות נוספות. הנה עוד כמה נתונים שעליכם לדעת בנושא דיני תעבורה מפי עורך דין תעבורה בחיפה:

  • כאשר אתם משלמים דוח, אתם למעשה מודים באשמה בגין העבירה שביצעתם על חוק העונשין.
  • אם זומנתם אל בית המשפט לתעבורה ומסיבה השמורה עמכם, לא הופעתם בבית המשפט, תחשב חוסר הופעתכם בבית המשפט כהודאה בעבירה. לכן אם חשובה לכם הוכחת חפותכם חשוב שתעשו כל מאמץ בכדי להגיע אל הדיון המתנהל בעניינכם בבית המשפט לדיני תעבורה.
  • לגבי דוחות חניה, על הרשויות המקומיות להתקין חוקי עזר המיידעים את האזרחים לגבי הסדרי החנייה הנהוגים במקום ועל האמצעים שינקטו כנגד רכבים החונים במקומות אסורים. הרשויות המקומיות נדרשות על פי סעיף- 77 בחוק לשלוח הודעות קנס תוך שנה מיום ביצוע העבירה. לאחר מכן אם לא נשלחה הודעה חלה התיישנות על העבירה ואין הרשות המקומית יכולה לאלץ את האזרח בתשלום הקנס.

  להתייעץ עם עורך דין מומחה לתעבורה בחיפה

  עברות תעבורה הם עניין המתרחש מידי יום בכבישי הארץ ובדרכים, אך חשוב לדעת כי ברגע שקיבלתם דוח משטרתי על אחת מן עברות התנועה, הוא שקול לקבלת כתב אישום ולכן יש להתייחס לכך. תושבי חיפה, אם הייתם מעורבים בעבירת תעבורה, כדאי שתפנו אל עורך דין תעבורה בחיפה בכדי שיוכל לסייע לכם אל מול רשויות החוק השונות. מעוניינים לקבל פרטים נוספים? משרדו של עורך הדין חגי רושקנסקי ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע גם בעניינכם. כנסו לאתר המשרד והשאירו פרטים.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  עורך דין תעבורה בחיפה

  עורך דין תעבורה בצפון

  תושבי הצפון, שימו לב, בכדי לקבוע אם ביצעתם עבירת תנועה ישנם שלושה קריטריונים המעוגנים בחוק והם: מחשבה  פלילית, עצימת עיניים לרכיב התנהגותי ורשלנות. כלומר, הרוב הגורף של העבירות הוא תחת המטריה של הקפדה על אחריות מתוך הציפייה שעל פי החוק ינהג הנהג במשנה זהירות. אם נתפס נהג על עבירת תנועה יוצא מכך שהוא פעל מתוך חוסר אחריות. בנוסף, ישנה תלות מה היא עבירה התנועה שאתם מואשמים בה. בשביל כל אותם מצבים אתם זקוקים לליוויו של עורך דין תעבורה בצפון. עורך הדין חגי רושקנסקי הינו עורך דין תעבורה בצפון העוסק גם בגישור, והינו חבר בלשכת עורכי הדין, אשר ישמח להעניק לכם מידע, ייעוץ וליווי משפטי צעד אחר צעד.

  סע לאט. מהירות מופרזת היא עבירת תנועה – עורך דין תעבורה בצפון

  לא מעטים הם הנהגים הממהרים לנסוע בכבישי הארץ. חשוב לזכור כי גם נהיגה במהירות מופרזת הינה עבירת תנועה לכל דבר ועניין שיכולה להסתכם בקנסות של סכומים הנעים בין– 250 ₪ ל- 1500 ₪ והוספת נקודות. על מנת לעצור את אותם עברייני תנועה, אשר נוהגים במהירות מופרזת, ישנם אמצעי אכיפה שונים הפזורים ברחבי הכבישים בארץ. למרות זאת, לעיתים נשלחים דוחות לנהגים על לא עוול בכפם משום שיבוש באמצעי האכיפה. עורך דין תעבורה בצפון יסכם עבורכם על כמה מאמצעי האכיפה השונים שכדאי שתכירו:

  • משטרת ישראל משתמשת באמצעי אכיפה אלקטרוניים שונים בכדי לבצע אכיפה מוגברת בכבשי הארץ ולתפוס נהגים שעוברים עבירות תנועה שונות, כגון נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, שימוש בטלפון הנייד בזמן נהיגה ועוד.
  • מד מהירות אלקטרוני, הינה מצלמה המופעלת לאיתור נהיגה מעבר למהירות המותרת. היא פועלת בשני אופנים- במכשיר ידני דמוי אקדח אשר מופעל באמצעות שוטר בצד הדרך, או באמצעות מד מהירות אלקטרוני המותקן על עמודי צילום נייחים העומדים בצדי הדרך וקולטים את מהירות נסיעתו של כל רכב.
  • אמצעי אכיפה אחר הבודק האם הנהג שנתפס נהג בשכרות נעשית על ידי מכשיר הנקרא ינשוף. הינשוף הוא מכשיר הבודק את רמת אחוז האלכוהול המצויה בדמו של הנהג, ובכך רואים אם עבר את רמת אחוז האלכוהול המותרת או לא.
  • לאחרונה נכנסה לפעולה מערכת חדשה בשם "עין הנץ" המשמשת לניטור כלי רכב על ידי מצלמות באופן אוטומטי, המערכת מסוגלת לשלוח התראות בזמן אמת על מיקומים של כלי רכב, ולגשת להיסטורית נסיעה של כלי רכב.

  ביצעתם עבירת תנועה? פנו אל עורך דין

  עבירות תעבורה מתבצעות כמעט מידי יום בכבישי הארץ. זוהי מכת מדינה אותה מנסה מדינת ישראל למגר באמצעים השונים הקיימים לרשותה כמו הפעלת אפשרויות אכיפה שונות ותפיסת נהגים בעת ביצוע העבירה. חלק מאותם אמצעים הקיימים בידי משטרת ישראל הינם האמצעים האלקטרוניים השונים, כגון מצלמות מהירות הקולטת את אותם נהגים הנוהגים במהירות מופרזת וכן מכשיר הינשוף הבודק האם הנהג שנעצר על ידי השוטר נהג בשכרות. נתפסתם על עבירת תנועה? יש לבחון את המקרה שלכם באמצעות עורך דין תעבורה בצפון חגי רושקנסקי המתמחה בדיני תעבורה ומגשר מוסמך. כנסו כעת לאתר הבית, והשאירו פרטים לייעוץ משפטי ראשוני.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

   

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום