השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  פסילה מנהלית

  פסילה מנהלית של הרישיון

  הליך פסילה מנהלית מתבצע על ידי קצין משטרה או רשות הרישוי. את הפסילה רשאי לבצע קצין משפטי או נציג מוסמך מטעם משרד הרישוי. ערעורים על פסילה מנהלית מוגשים אל בית המשפט לתעבורה. אם רישיון הנהיגה שלכם נפסל פנו עוד היום אל עורך דין חגי רושקנסקי לטובת הגשת ערעור. במקרים רבים בית המשפט מבטל את הפסילה המנהלית.

  פסילה מנהלית – לכמה זמן נפסל הרישיון?

  פסילה מנהלית מתבצעת למשך 30, 60 או 90 יום. משך הפסילה נקבע בהתאם לנסיבות האירוע, סוג העבירה והסמכות של נציג החוק. שימו לב, רשות הרישוי רשאית לפסול רישיונות נהיגה גם לתקופות ארוכות יותר על רקע של עבירות תנועה רבות. ביטול פסילה מנהלית אפשרי בהגשת ערעור לבית המשפט. השופט יבטל את הפסילה המנהלית במידה וישוכנע שההליך לא בוצע כחוק והנהג אינו מהווה סכנה לציבור. הסיכויים לביטול של פסילה מנהלית עולים כאשר עורך הדין מנוסה ומקצועי. עורך דין חגי רושקנסקי בונה בעבור כל תיק את האסטרטגיה הנכונה להשגת התוצאות הטובות ביותר.

  מתי קצין משטרה רשאי לקבוע פסילה מנהלית?

  1. נהג חדש שנוהג ללא מלווה או מסיע יותר נוסעים מהמותר.
  2. נהיגה במהירות מופרזת.
  3. סיכון הולך רגל במעבר חצייה.
  4. אי ציות לתמרור עצור או תמרור מתן זכות קדימה.
  5. נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סם.
  6. עקיפה מסוכנת בניגוד לחוקי התעבורה.
  7. הסעת נוסעים בשכר שלא כחוק / הובלת מטען שלא כחוק.
  8. אי עצירה לפני מסילת ברזל.
  9. נהיגה ברכב לא תקין שעלול להוות סיכון.

  פסילה מנהלית ל-60 יום נקבעת לאחר תאונת דרכים בה נפצע אדם או נגרם נזק לרכוש. פסילה ל-90 יום ניתנת במקרים של עבירות תנועה שגרמו לתאונה בה אדם נהרג. פסילת הרישיון אינה מתאפשרת ללא שימוע בו הנהג זכאי להציג את עמדתו. השימוע הוא הזדמנות לשכנע את הקצין שלא לפסול את הרישיון. אתם רשאים להגיע אל השימוע עם עורך דין מטעמכם וגם להגיש ערעור.

  נפסלתם פסילה מנהלית? תתקשרו מיד אל עורך דין חגי רושקנסקי עורך דין ביטול פסילה מנהלית.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  פסילה מנהלית - מה ההשלכות ומה עושים

  ביטול פסילה מנהלית

  אובדן רישיון הנהיגה בא לידי ביטוי בפגיעה באיכות החיים ובמקרים רבים גם בפגיעה בפרנסה. אם הרישיון שלכם נפסל, צרו קשר עוד היום עם עורך דין חגי רושקנסקי לבחינת אפשרות של ביטול פסילה מנהלית. אין סיבה שתעצרו את החיים ותיקלעו להוצאות כספיות גבוהות רק בגלל פסילה מנהלית לא הכרחית ל-30 יום.

  ביטול פסילה מנהלית – מהי בעצם פסילה מנהלית?

  אם שוטר סבור שבצעתם עבירה חמורה (בהתאם לרשימת העבירות) הוא רשאי לדרוש מכם להופיע בפני קצין משטרה למטרת שימוע. אם קצין המשטרה מחליט שיש יסוד סביר להגשת כתב אישום, הוא רשאי לפסול בפסילה מנהלית את רישיון הנהיגה (ואף להשבית את הרכב) שלכם למשך 30 יום או יותר. במקרים של עבירות שגורמות חבלה לאדם או נזק לרכוש הפסילה המנהלית תהיה ל-60 יום. אם אדם נהרג בתאונה, אזי הפסילה תהיה לתקופה של 90 יום. פסילה מנהלית דורשת הליך שימוע ולכם יש זכות להגיע אל השימוע עם עורך דין תעבורה מטעמכם. ללא עורך דין תעבורה, רוב השימועים מסתיימים בתוך מספר דקות בפסילה. אם לא תגיעו אל השימוע הפסילה תהיה אוטומטית. ביטול פסילה מנהלית מתבסס על הגשת ערעור לבית המשפט. בקשות ביטול פסילה מנהלית מטופלות בבית המשפט לתעבורה כאשר השופט רשאי לבטל את הפסילה או לקצרה.

  מתי פסילה מנהלית תבוטל?

  אם עורך הדין שלכם הצליח לשכנע את השופט שההליך לא בוצע באופן חוקי או שאינכם מהווים כל סכנה לציבור – יש סיכוי שהפסילה המנהלית תבוטל. השופט בוחן את כל הראיות בתיק, את הנסיבות ואת העבר התעבורתי של  הנהג. עררים על החלטות של בית המשפט לתעבורה אפשר להגיש אל בית המשפט המחוזי.

  פסילת רישיון לאחר תאונת דרכים

  מעורבות שלכם בתאונת דרכים בה נגרם נזק לאדם או לרכוש מאפשרת לקצין משטרה לפסול את הרישיון שלכם ל-60 יום. אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים, פנו בהקדם אל עורך דין תעבורה להגשת בקשה לביטול הפסילה המנהלית. אין סיבה שלא תורשו לנהוג לתקופה ממושכת כאשר אינכם מהווים כל סכנה לציבור.

  נפסלתם מנהלית? תתקשרו מייד אל עורך דין חגי רושקנסקי עורך דין ביטול פסילה מנהלית.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך!

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום