השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  פסילת רישיון

  רישיון נהיגה נפסל כאשר הרשויות רואות בהמשך נוכחות של נהג מסוים על הכביש כמסוכנת לציבור. אם זה עתה בצעתם עבירה חמורה, קצין משטרה רשאי לשלול מיד את רישיון הנהיגה שלכם. בית המשפט ומשרד הרישוי יכולים גם כן לשלול רישיונות נהיגה בהתאם לתקנות החוק. פסילת רישיון היא חלק מאישום בעבירה או הגדרת אי כשירות לנהיגה, אם נפסל רישיונכם – זה הזמן לחייג אל עורך דין חגי רושקנסקי שמתמחה בדיני תעבורה. עם עורך דין מקצועי ומנוסה לצדכם אפשר לערער ולזכות גם במקרים של פסילת רישיון בגין עבירה חמורה.

  פסילת רישיון בהנחיית בית המשפט

  אם החלטתם לערער על אישום בעבירה קלה או חמורה, חשוב שתדעו שבית המשפט רשאי להטיל עליכם עונש חמור יותר. פסילת רישיון בבית המשפט אפשרית גם בגין עבירות שאין חובה בחוק לפסול בגינן את הרישיון. על כן, חשוב להתייעץ עם עורך דין תעבורה לפני כל פנייה אל בית המשפט. ייצוג מקצועי הכרחי להבטחת עונש קל עד זיכוי מלא. ללא עורך דין לא תצליחו לזהות כשלים באיסוף הראיות או טעויות מנהליות. אם יש לכם רקע של עבירות קודמות, ייצוג של עורך דין מהטובים בתחום הכרחי ביותר.

  שלילת רישיון לאחר נהיגה בשכרות

  הרשעה בנהיגה בשכרות עשויה להסתיים בשלילת הרישיון לתקופה של שנתיים. סירוב להיבדק דינו כהודאה בדבר עבירה והתוצאה תהיה גם כן פסילת רישיון ממושכת. אם הנהג ביצע עבירה דומה במהלך השנה הוא צפוי לקבל שלילת רישיון לתקופה של 4 שנים. בית המשפט רשאי להורות על פסילת רישיון לתקופה קצרה יותר בהתאם לנסיבות.

  מתי רישיון הנהיגה עלול להיפסל ל-5 שנים?

  1. גרימת מוות בנהיגה רשלנית.
  2. הפקרה של פצוע תאונה.
  3. נהיגה בשכרות.
  4. אי עצירה של הרכב לפני מסילת רכבת.
  5. נהיגה ברכב לאחר פסילת רישיון.

  במצבים בהם העבירות שמבוצעות חמורות ובעיקר במקרים בהם מדובר בעברייני תנועה סדרתיים, בית המשפט רשאי לפסול את הרישיון לתקופה של 10 שנים ואף לצמיתות. ההחלטות מתקבלות בבית המשפט כך שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם להתפשר על פחות מעורך דין תעבורה מצוין.

  רישיונכם נפסל ? תתקשרו מיד אל עורך דין חגי רושקנסקי עורך דין פסילת רישיון.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  פסילת רישיון בהנחיית בית המשפט

   

   

  פסילת רישיון נהיגה

  קיימים היום 3 גופים שרשאים לפסול רישיונות נהיגה: משטרת ישראל, משרד הרישוי ובית המשפט. פסילת רישיון נהיגה על ידי בית המשפט מתבצעת לרוב כאשר מתנהל משפט בגין עבירת תנועה חמורה. בית המשפט רשאי לפסול לנהג את הרישיון טרם תחילת ההליך (פסילה עד תום ההליכים). פסילה של הרישיון לפרק זמן קצוב עשויה להיות גם חלק מגזר הדין. משרד הרישוי פוסל רישיונות נהיגה במקרים בהם הנהג אינו כשיר עוד לנהוג מבחינה פיזית או נפשית. פסילת רישיון נהיגה על ידי משרד הרישוי מתאפשרת גם בגין צבירת נקודות תעבורה.

  פסילת רישיון נהיגה – מתי ואיך קצין משטרה פוסל רישיון נהיגה?

  פסילת רישיון נהיגה על ידי קצין משטרה מתבצעת בשטח כאשר קצין המשטרה שולל את הרישיון מנהג שביצע כעת עבירה חמורה או מהווה סכנה לציבור. קיימת רשימה של עבירות בגינן קצין משטרה רשאי לשלול רישיון נהיגה מיד. קצין המשטרה נדרש לערוך לנהג שימוע במהלכו הנהג זכאי לנסות לשכנע את קצין המשטרה שהוא לא מהווה כל סכנה לציבור. במידה והקצין לא השתכנע הוא קובע בטופס שנמסר לנהג את השעה בה הרישיון נשלל. רישיון הנהיגה יישאר בתוקף במשך הזמן הדרוש לנהג לנסוע הביתה ואז יישלל. פסילת רישיון נהיגה על ידי קצין משטרה היא פסילה מנהלית ותוקפה היא ל-30,60 או 90 יום.

  איך סופרים את תקופת הפסילה?

  אם בית המשפט פסל את רישיון הנהיגה שלכם תתבקשו להפקיד אותו במזכירות ולקבל אישור הפקדה. האישור מהווה אסמכתא להתחלת תקופת השלילה. פסילת רישיון נהיגה על ידי משרד הרישוי מתחילה בהגעה פיזית אל משרד הרישוי להפקדת הרישיון. פסילה מנהלית מתחילה לרוב עם סיום השימוע. אם שוטר פסל את הרישיון הפסילה נכנסת לתוקף בתוך מספר שעות או מיד.

  איך מקבלים בחזרה את רישיון הנהיגה לאחר פסילה?

  עורך דין חגי רושקנסקי יודע איך להיאבק בפסילות רישיון. בכדי להגדיל את הסיכויים לביטול פסילת הרישיון יש לפנות אל עו"ד תעבורה בהקדם האפשרי. כל פעולה שלכם שאינה מבוססת על הנחייה מפורשת של עו"ד עשויה להחמיר את המצב. הליך משפטי מסודר הוא הדרך הטובה ביותר למיצוי מלא של הזכויות שלכם והשבת הרישיון במהרה.

  רישיון הנהיגה נפסל ? תתקשרו מייד אל עורך דין חגי רושקנסקי עורך דין פסילת רישיון נהיגה.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  שלילת רישיון נהיגה

  שלילת רישיון נהיגה מהווה פגיעה ממשית באיכות החיים ובכושר ההשתכרות. בכל סיטואציה בה נשלל רישיון נהיגה חשוב לזכור שיש מה לעשות! עם עורך דין תעבורה כמו עורך דין חגי רושקנסקי ניתן לשנות את רוע הגזירה. במידה והרישיון כבר נפסל אפשר להגיש ערעור אנחנו נסביר כאן מה בדיוק צריך לעשות לאחר שלילת רישיון נהיגה ומה לא כדאי לעשות.

  להלן מספר עבירות שגורמות לשלילת רישיון במקום ל-30 יום:

  1. נהיגה בשכרות / תחת השפעת סם.
  2. נהיגה ברכב לא תקין שמהווה סכנה לציבור.
  3. נהיגה במהירות מופרזת.
  4. עקיפה מסוכנת.
  5. אי מתן זכות קדימה להולכי רגל במעבר חצייה.
  6. נהג חדש שנוהג ללא מלווה.
  7. אי עצירה לפני מסילת רכבת.

  אם שוטר סבור שאתם מהווים סכנה לציבור או שבצעתם עבירה חמורה, הוא רשאי לדרוש מכם להופיע אל מול קצין משטרה. במידה וקצין המשטרה מסכים עם השוטר, יוגש כתב אישום בגין העבירה ורישיון הנהיגה יישלל למשך 30 ימים. אם עבירה שבצעתם גרמה לתאונה עם נפגעים או נזק לרכוש, קצין משטרה רשאי לשלול את הרישיון ל-60 יום. שלילת רישיון ל-90 יום מתבצעת במצבים בהם נהרג אדם בתאונה. שלילת הרישיון מתבצעת עוד בטרם עמידה מול בית משפט. עם ייצוג נכון קיים סיכוי ממשי שבית המשפט יחזיר לכם את הרישיון.

  מה אסור לעשות לאחר שלילת רישיון נהיגה?

  תגובה שלילית שלכם שמלווה בצעקות או מילות גנאי צפויה לסבך אתכם בצרות. גם אם הרישיון נשלל מסיבה לא מוצדקת, תגובה שלילית שלכם רק תחמיר את המצב. הקפידו להגיב בצורה מנומסת והשתמשו בטון דיבור רגוע ושימו לב שאינכם מודים בעבירה בה אתם מואשמים. האירוע כולו מתועד על ידי רשויות החוק כך שהתגובה שלכם עלולה לשמש כראייה נגדכם, ועלולה לעודד שלילת רישיון נהיגה. ניסיונות להודות בעבירה שבוצעה בכדי לגרום לשוטר לרחם עליכם ולבטל את הקנס יחבלו בסיכויים שלכם לבטל את האישום בעתיד.

  איך מקבלים את הרישיון בחזרה?

  אם השלמתם את תקופת השלילה כולה או שעו"ד הצליח להשיג בעבורכם קיצור, תקבלו את רישיון הנהיגה שלכם בחזרה. במקרים של פסילה מנהלית תקבלו את הרישיון בהגעה פיזית אל תחנת המשטרה.

  שללו לכם את רישיון הנהיגה? תתקשרו מיד אל עורך דין חגי רושקנסקי עורך דין שלילת רישיון נהיגה.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום