השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  שימוש בטלפון בזמן נהיגה

  שימוש בטלפון בזמן נהיגה חוק

  החוק קובע לכל נהג שקיבל דוח בגין שימוש בטלפון בזמן נהיגה את הזכות להגיש בקשה להישפט בתוך 90 יום. אם תבקשו להישפט הדוח הופך לכתב אישום שמנוהל בבית המשפט לענייני תעבורה ותוכלו להוכיח את חפותכם. בעת המשפט גם השוטר שנתן לכם את הדוח נדרש להגיע אל בית המשפט ואתם רשאים לחקור אותו. בתום הדיון בית המשפט יקבע האם הוא מקבל את העמדה שלכם או את זו של השוטר.

  מעוניינים להישפט? קבלתם קנס על שימוש בטלפון בזמן נהיגה? עורך דין חגי רושקנסקי מתמחה בביטול קנסות וייצוג משפטי שמוביל לזיכוי מלא. חייגו עכשיו אל עו"ד חגי רושקנסקי וספרו מה בדיוק קרה.

  שימוש בטלפון בזמן נהיגה – עמידה ברמזור אדום

  חל איסור על שימוש בטלפון בכל זמן בו הרכב נמצא בתנועה. עמידה ברמזור אדום מוגדרת כמצב בו הרכב בתנועה ובהתאם לכך שימוש בטלפון אסור. כל שימוש בטלפון בזמן נהיגה מסכן אתכם ואת כל הסובבים אתכם ותאונות רבות נגרמו בגלל שימוש בטלפון נייד במהלך נסיעה. שמרו על החיים שלכם ואל תסכנו אותם רק בשביל מסרון.

  מדוע חשוב להיעזר בעורך דין?

  עורך דין שמתמחה בתעבורה יודע לאתר כשלים בראיות ולהציג אותם נכון בפני בית המשפט. כל מה שצריך לעשות זה לערער את האמינות של השוטר או להטיל ספק בגרסה שלו. אם השופט ישוכנע שהגרסה שהשוטר מציג אינה הולמת את המקרה ייתכן והתיק ייסגר בהסדר טיעון. המשמעות של הסדר טיעון היא עברה מקלה שחוסכת לכם 8 נקודות חובה.

  ייצוג בבית המשפט מתבצע על פי תקנות ברורות. אתם נדרשים להתנהג לפי הנהלים בהצגת ראיות וחקירת עדים. על כן, לא כדאי לוותר על ייצוג של עורך דין תעבורה מנוסה. שימוש בטלפון בזמן נהיגה מהווה עבירה חמורה, חשוב להבין שהבחירה שלכם להישפט עלולה להביא להחמרת העונש. אם תחליטו שלא לשלם את הקנס הכספי אלא להישפט, בית המשפט עלול לקבוע לכם עונש חמור יותר. כאשר מדובר בעבירה חוזרת העונש עשוי להיות חמור אף יותר, לכן כדאי להתייעץ עם עורך דין.

  השתמשתם בטלפון בזמן נהיגה ? תתקשרו מייד אל עורך דין חגי רושקנסקי עורך דין שימוש בטלפון בזמן נהיגה.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  שימוש בטלפון בזמן נהיגה חוק

  קנס על טלפון בנהיגה

  החוק הישראלי אוסר בתוקף על שימוש במכשיר הטלפון הנייד במהלך נהיגה. כאשר תשומת הלב של הנהג מופנית אל מכשיר הטלפון הוא לא שם לב למתרחש בכביש ומהווה סיכון לעצמו ולאחרים. תאונות רבות נגרמות בארץ ובעולם בגלל שימוש בטלפונים ניידים במהלך נהיגה. אם קבלתם קנס על טלפון בנהיגה אתם צפויים לשלם סכום משמעותי בתוספת עונשים נוספים. עורך דין חגי רושקנסקי יודע איך לבטל את הקנס במקרים של כשלים בראיות ולסיים את ההליך כולו בנזק מינימלי. קנס על טלפון בנהיגה יעלה לכם 1000 ₪ בתוספת 8 נקודות חובה. אבל מה קובע החוק? חל איסור על אחיזה בטלפון הנייד במהלך נסיעה או לעשות בו כל שימוש. ניתן להשיב לשיחות במהלך נסיעה רק כאשר הטלפון נמצא בתוך דיבורית. אין לקרוא מסרונים או לשלוח מסרונים במהלך הנהיגה. נגיעה במסך הטלפון למטרת מענה לשיחה בעוד הטלפון נמצא בתוך מתקן דיבורית מותרת.

  שוטר נתן לי קנס על טלפון בנהיגה, מה עליי לעשות?

  התגובה שלכם לקנס (שלילית או חיובית) משפיעה על הסיכויים שלכם לבטל את העונש בבית המשפט. בכל מקרה בו שוטר נותן קנס על טלפון בנהיגה עליו לתאר את המקרה תוך תיעוד כל הפרטים הרלוונטיים. השוטר מפרט את התגובה שלכם לסיטואציה. שימו לב, כדאי להימנע מתגובות מתחרטות שעתידות להיחשב בהמשך כהודאה בעבירה. הסיכויים שהשוטר יוותר לכם על הקנס בגלל תחנונים וחרטה נמוכים מאוד. במקביל לשוטר תאספו גם את ראיות להוכחת הטענות שלכם. פעמים רבות הפרשי גובה בין הרכבים כלל אינם מאפשרים לשוטר להבחין בביצוע העבירה. בית המשפט עשוי לקבל את הכשל הראייתי הזה ולבטל את האישום לאלתר.

  השוטר מתעד לא נכון את התגובה שלי, מה עושים?

  אם לטענתכם השוטר אינו מתאר נכון את הסיטואציה או לא מפרט נכון את התגובה שלכם, תדרשו לתקן את התגובה. במקרים רבים האירוע כולו מצולם במצלמת הגוף של השוטר כך שבמידה ואכן השוטר לא תיעד נכון את הדברים, תהיה לכם הוכחה. הקפידו על התנהלות מכובדת ומכבדת. מיד בתום האירוע חייגו אל עורך דין חגי רושקנסקי לקבלת הנחיות להמשך פעולה.

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום