השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  חוזים

  חוזים מהווים חלק בלתי נפרד מחיי השגרה בחברה המודרנית, וכל אדם במוקדם ובמאוחר נזקק לחוזה זה או אחר, בין אם מדובר על חוזה שכירות, חוזה למכירה או לקניה של נכס נדל"ני, הסכמי עבודה, שותפויות, עסקים, זיכיון ועוד. אין ספק שדיני החוזים הינם תחום מורכב ומסובך, אשר יש לו שפה משלו והוא מחייב סיוע וליווי מקצועי של עורך דין הבקיא בתחום החוזים. 

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי מעניק את שירותיו בתחום דיני החוזים וישמח לסייע לכם לבטא את רצונותיכם וכוונותיכם במעמד ניסוח החוזה, על מנת שהוא יגשים בעבורכם את המטרות על הצד הטוב ביותר. בנוסף, משרדינו יוודא כי החוזה יכלול בתוכו את כל הרכיבים והסעיפים המתאימים, ויסיר את הסעיפים אשר עלולים להוות מכשול או לאיים על הלקוח וזכויותיו. 

  חשוב לזכור שניסוח מדויק ומקצועי בתחום החוזים מצריך ידע מקצועי נרחב ובקיאות בדין הרלוונטי, תוך שילוב ניסיון במשא ומתן חכם וענייני. 

  ולכן, הבחירה במשרדנו היא הבחירה הנכונה- עו"ד חגי רושקנסקי הינו חבר בלשכת עורכי הדין בישראל בנוסף להיותו מגשר מוסמך, בעל תואר ראשון ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת חיפה, והוא ישמח לסייע לכם בהתמודדות הנכונה ביותר עם חוזים, תוך מתן דגש על שמירת האינטרסים שלכם. 

  משרד עורכי דין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך. 

   

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום