השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מעצרים

  מעצר הוא ללא ספק סיטואציה קשה שעלולה להיות אף טראומטית לאדם נורמטיבי מן השורה הנמצא תחת חקירה פלילית. עם זאת, בעזרת ייעוץ וייצוג משפטי מתאים ניתן לקצר באופן משמעותי את זמני המעצר במגוון רחב של עבירות, להפריך את עילת המסוכנות, בה משתמשת התביעה על מנת להצדיק את המעצר אל מול בית המשפט, ואף לאתר את המצבים בהם פעלה המשטרה באמצעים פסולים אל מול החשוד, ובכך לכפות על התביעה לשחרורו. 

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי מייצג חשודים ונאשמים במגוון עבירות במהלך תהליכי מעצר ושחרור, תוך הקפדה על זמינות לאורך כל שעות היממה מתוך ההבנה כי הלקוח זקוק במצב שכזה לייעוץ משפטי באופן דחוף ומיידי. חשוב לזכור כי ישנה חשיבות גדולה למעצר בכל הנוגע להשפעתו על התיק המשטרתי ועל יכולת איסוף הראיות כנגד החשוד, ולכן חשוב לפנות ולהיוועץ עם עורך דין מומחה בתחום כבר עם המעצר או בהקדם האפשרי אחריו בהתאם לזכותו של העצור על פי החוק.

  המשרד פועל לסגירה של תיקים פליליים כבר משלבים מוקדמים של החקירה, מניעה של כתבי אישום במסגרת תהליכי שימוע, זיכויים, הימנעות מהרשעות פליליות, מחיקת רישומים פליליים, וכן ייעוץ וסיוע משפטי לאורך המשפט הפלילי כולו על כל רבדיו. בראש המשרד פועל עו"ד חגי רושקנסקי, מגשר מוסמך וחבר לשכת עורכי הדין, בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת חיפה הכולל התמחות בתורת השפיטה וההליך הפלילי.

  משרד עורכי דין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך. 

   

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום