השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  נזיקין

  תביעות נזיקין הן תביעות המוגשות בעקבות נזק שנגרם לאדם על ידי אדם אחר או בעקבות סיטואציה מסוימת, כגון כתוצאה מתאונת דרכים, ממקרה של רשלנות רפואית או אפילו מתאונת עבודה. 

  בבסיס התביעה עומד הנזק, ולכן, על מנת לזכות בתביעה ולקבל פיצוי בגין נזק שנגרם, יש להוכיח את קיומו של הנזק מלכתחילה בבית המשפט. כמו כן, חשוב לזכור כי הפגיעות עלולות להיות מגוונות מאוד, בין אם בסוג הפציעה ובדרגת חומרתה, בנזק הקבוע אשר נגרם, ובאחוזי הנכות שנקבעו לנפגע בעקבותיה, ולכן גם גובה הפיצוי משתנה כתלות בכך וכן בגורמים נוספים. לדוגמה, שיקולים כמו גיל הנפגע, הכנסתו טרם הפגיעה וביכולתו להמשיך ולעסוק באותו משלח יד לאחריה, אף הם מהווים שיקולים המסייעים לקבוע את גובה הפיצויים שיקבעו לטובת הנפגע. 

  משרד עורכי הדין חגי רושקנסקי, אשר בראשו עומד עו"ד חגי רושקנסקי הוא משרד ותיק ומוכר, אשר פועל ללא חת בתחום הנזיקין עד למיצוי כל זכויותיהם של מי שגופו או רכושו ניזוקו, ומעניק מענה מקיף וזמין במיוחד ללקוחותיו. עו"ד חגי רושקנסקי בעל תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטת חיפה תוך התמחות בהליך הפלילי ובתורת השפיטה, כמו גם בעל הסמכה רשמית כמגשר, ישמח לסייע לכם לקבל את הפיצוי שמגיע לכם ולמצות את זכויותיכם אם נפצעתם. 

  משרד עורכי דין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך. 

   

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום