השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ניהול משברים

  בשנים האחרונות נוכחנו לגלות שוב ושוב כמה המציאות הפכפכה, בלתי צפויה ומרובת אינטרסים, וכי המונח משבר איננו זר לנו, וקיומו לא צריך להפתיע. לכן, אדם חכם איננו מטפל באופן נקודתי במשבר זה או אחר, או לחילופין צולח משבר ספציפי ללא תוכנית, אלא הוא מתכונן מראש ומזהה את המשבר לפני שהוא מגיע. זיהוי המשבר המתקרב וביצוע פעולות אסטרטגיות טרם הרגע בו הוא פורץ יכול למנוע טעויות ופעולות יקרות ולא יעילות. 

  המשברים בעולם התעשייה והעסקים כוללים בתוכם מגוון רחב של היבטים- פיננסים, משברי כוח אדם, וכן- גם היבטים משפטיים. לכן, על מנת לנהל נכון משברים גם מהבחינה המשפטית חשוב לתת את הדעת על העובדה כי לזמן יש חשיבות מכרעת, ולכן חשוב לבחור בכל הנוגע לייעוץ המשפטי במשרד עורכי דין מקצועי ואמין אשר פועל מסביב לשעון על מנת להעניק ייעוץ משפטי מקיף בזמני משבר, ומלווה את הלקוח עד לסיומו. 

  המשרד פועל רבות על מנת לבצע פעולות שונות במהירות האפשרית שנועדו למזער נזקים שעלולים להיגרם במשבר, ואף לנצל אותו על מנת להשיג רווחים ללקוחותינו. בראש המשרד עומד עורך הדין חגי רושקנסקי, בעל תואר שני מאוניברסיטת חיפה תוך התמחות בתורת השפיטה ובהליך הפלילי, חבר בלשכת עורכי הדין ומגשר מוסמך, אשר ישמח להעניק לכם שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בכל הנוגע לניהול משברים. 

  מעוניינים לקבל פרטים נוספים וייעוץ ראשוני ללא עלות? צרו עימנו קשר ונשמח לעזור גם לכם לצלוח את המשבר הבא

  משרד עורכי דין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום