השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  תאונות דרכים

  במציאות בה אנו חיים, מדי יום ביומו מתרחשות בכבישים תאונות דרכים טרגיות שעלולות לשנות את חיינו בשבריר שניה, ואף נדמה שאיש איננו חסין מהיקלעות למצב זה. עם זאת, לא כל תאונות הדרכים זהות והן נעות בדרגות חומרה שונות- מנזקים קלים לרכוש בלבד ועד לדרגה חמורה הכוללת פגיעה בגוף ובנפש.
  בעקבות כך, ישנו טווח גדול של פגיעות שעלולות להגרם בגלל תאונות דרכים, אשר שונות הן בסוג הפגיעה והן בדרגת חומרתה. 

  אם עברתם תאונת דרכים, חשוב שתזכרו שאתם לא לבד- תפנו אל ייעוץ משפטי במשרד עורכי הדין חגי רושקנסקי, ותקבלו ליווי וייעוץ משפטי, עד למיצוי כל זכויותיכם וקבלת הפיצויים שמגיעים לכם. גובה הפיצויים המתקבל תלוי בכמה גורמים- הוא יהיה בהתאמה לחומרת הפגיעה ולאחוזי הנכות שיקבעו ככל שיהיו, כמו גם תלוי בשיקולים כלכליים נוספים כמו גילו של הנפגע, גובה הכנסתו החודשית טרם הפגיעה, מקצועו, משלח ידו ועוד. כמו כן, חשוב לזכור כי אדם אשר נפגע בתאונת דרכים יהיה זכאי לפיצוי כספי גם כאשר הנפגע עצמו נקבע בתור הגורם לתאונה. 

  משרד עורכי הדין בייסודו והנהלתו של עו"ד חגי רושקסנקי, מספק ללקוחותיו ייצוג בתביעות נפגעי תאונות דרכים (נוסע, נהג או הולך רגל) אשר היו מעורבים בתאונת דרכים ונפגעו, תוך מתן דגש על מיצוי זכויותיהם והשגת פיצוי הולם וראוי בעבורם. 

  עו"ד חגי רושקנסקי הינו חבר בלשכת עורכי הדין ומגשר מוסמך, בעל תואר ראשון ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת חיפה, הכולל התמחות בתורת השפיטה וההליך הפלילי. 

  משרד עורכי דין חגי רושקנסקי – עושים את הבלתי אפשרי בשבילך.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום